Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A székesfehérvári Videoton...

A székesfehérvári Videoton gyárba hogyan lehet bekerülni operátornak?

Figyelt kérdés
Már több munkaerő kölcsönző cégnél érdeklődtem, de egyik sem áll velük kapcsolatban. Hallottam, hogy most nincs felvétel, de azért jó lenne tudni.

2012. okt. 5. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Biztos van honlapjuk. Azon biztos van egy e-mail cim. Irj oda.
2012. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pannonjob közvetít nekik embereket, de el kell hogy keserítselek, főleg az ott dolgozók ismerőseit veszik fel.
2012. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Pannonjobnál már próbálkoztam, de ők azt mondták, hogy mivel belsős cég, így nem közvetítenek a Videotonba.
2012. okt. 6. 11:00
 4/5 anonim válasza:
100%
Mostanában eléggé nehéz bekerülni a Videotonba operátorként a sok ukrán vendégmunkás miatt. 2018-ban több magyar munkavállalót elküldtek miattuk.
2019. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Akkor nem csodálom, hogy Székesfehérvár és vonzáskörzetében számos embert valami szláv nyelven hallottam beszélni az elmúlt években.
2022. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!