Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Láttál már olyan munkahelyet,...

Láttál már olyan munkahelyet, ahol nem a kapcsolatokon múlnak a dolgok? Akár bekerülés, akár ottani előmenetel.

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 19:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"Mikor nekialltam allast keresni 1 het alatt harom helyre hivtak be oneletrajz alapjan. Elso helyrol 2 nap mulva hivtak, hogy mehetek, a masodik helyen azonnal mondtak, hogy kezdhetek. 3. helyre mar nem mentem el."


milyen végzettséged van és milyen céghez mentél?

engem elküldtem 62-t és sehova se hívtak

2012. okt. 7. 10:01
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hol olvastad a diplomát,nem írtam ilyet.Szakképesítést szereztem,és egyre jobb pozíciókat.Ez nekem nem nulla eredmény.Elégedett vagyok magammal,és jól élek,nekem ez fontos,nekem ez eredmény.
2012. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan amerikai céget itthon, ahol seggnyalással és 8 általánossal olyan munkát végzel amit máshol 1 diplomával végeznek. Viszont ismerek olyan céget is, ahol 15év munkatapasztalat nélkül esélytelen bekerülni.
2012. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak olyan helyen dolgoztam eddig ahova nem kellett ismerős.
2015. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok: Székesfehérvár: Alcoa. Bár most már nem kell nekik annyira, jórészt eladták a spanyol cégeiket.

De eddig minden munkahelyemre a nyelvtudás miatt vettek fel, és egyik helyre sem volt protekcióm.

Az IBM-ben most bővítik a latin-amerikás csoportokat, és ott fél évbe telt mire egy 14 fős csoportot nagy nehezen fel tudtak tölteni. Itt még egész normálisan hagynak fejlődni is, 1 éven belül már 2-szer kaptam fizetésemelést. Az Alcoába viszont felvettek valahova, ha ott nem hagyod, akkor onnan mész nyugdíjba, mert ott csak a s.eggnyalóknak volt esélye bármilyen előléptetésre.

2015. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!