Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetést kérhetek...

Mennyi fizetést kérhetek benzinkút shop eladóként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 műszakos lenne a meló, ehhez mérten mennyit kérhetek el hogy a leendő főnökön ne húzza érte a száját, és én se haljak éhen? :D köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 6. 10:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
ja,és nálunk a kutas vizsgát és a gázos vizsgát is magadnak fizeted,plusz ruháért 50000 kaució.Tehát alapból mínuszról indulsz.
2012. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Hát én is olyan 80-90e közé tippeltem (nem kutas, hanem shop eladói állás)

És az hogy pályakezdő munkanélküli támogatásban részesülök befolyásolhatja az összeget valamilyen irányba?

2012. okt. 7. 17:19
 13/27 anonim ***** válasza:
Az ugyanaz...először placcon kezdel,aztán a 2.hónapban éjszaka,a 3.-ban vegyes-nálunk így van.A munkanélküli annyit változtat,hogy a munkáltató előszeretettel veszi fel a munkanélkülieket 1 évre,mert addig neki te ingyen dolgozol,ui:a munkaügy fizeti a járadékodat és a fizudat,a munkáltató meg megkapja a pénzt utánnad a kút eredeti tulajdonosától.Milyen kútra mész? Hova? Én MOL-os voltam,most mondtam fel,besokalltam.
2012. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy 1 évig ingyen alkalmazhasson valakit, utána foglalkoztatni is kell utána x ideig.


Besokalltál egy Mol kúton? Mi lesz veled egy rendes munkahelyen? :D

2012. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk volt egy srác,1 év után elküldte a főnök,mikor lejárt a kedvezményes foglalkoztatása.Besokalltam.Nem a munka,meg az éjszakázás miatt,hanem a nagy elvárások.Adj el mindent,beszélj rá mindenkire mindent,ha nem teljesíted a tervet,és nem éred el a %-ot,amit ugye nem minden termékkel lehet (pl:10000Ft-os prémium olaj),még fizess büntetést,meg persze a fegyelmik-ilyenekért...meg ha pl:placcos vagy és be mered tenni a lábad a shop-ba,mert mondjuk p.silni kell,és elmennél hátra és épp akkor nézi valami nagy okos a kamerát a központba,ezt kiszúrja,másnap már jön a levél:20000Ft bünti...nagyon gáz hely lett...amilyen jó volt még másfél éve is,most annyira "gány".Meg a sok cigány,aki egy nap 500-ért tankol tízszer is,aztán alkudozik hogy majd behozza...stb...tudnék mit mesélni.( év ebből elég volt.Most megyek gyárba (nem sori vagy szalag munkára).Az se jobb,meg hajtani kell ott is...de sokmindentől "megszabadulok".
2012. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:

Ez a ruha kaukció kicsit fura... mire fel is kell ezt fizetni? A két-három pólóra?

Amúgy benzinkútja válogatja, ne ijesszétek el szegényt teljesen, vannak még elfogadható kutak ;)

2012. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Ez Shell kút.Noss megvolt az elbeszélgetés, pozitív gondolatokkal jöttem el onnan, 80-100e körül mondta a tag, függ ez az éjszakázásoktól persze, a borravaló teljes mértékben a dolgozókat illeti, azt mondta azért mosolygott 12 órát h az az övé legyen...szimpatikus mindenesetre.

Azt mondta majd értesít pár napon belül.

Ruha "kaukcióról" nem volt szó..én is furcsálnám egyébként, de ki tudja.


# 13/16 remélem jobban fogod magad érezni az új helyen!

2012. okt. 8. 18:03
 18/27 anonim ***** válasza:

Ja,mindenhol ezt mondják,aztán 5 ből 4 helyen 1-2 hónap múlva már a jattból is le kell adni 500-1000 ftokat.

Barátom kúton dolgozik de már ő is nagyon kivan..

2012. okt. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
A Shell még gázosabb mint a mol.De van egy mol-kút ahova most van felvétel,ha érdekel...:-) 6-an már felmondzunk,plusz még 2 fő,de őket nem engedték el,mert nincs ember...
2012. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Kedves Segítőkész! Melyik régióba kerestek munkaerőt? :D
2012. okt. 9. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!