Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetést kérhetek...

Mennyi fizetést kérhetek benzinkút shop eladóként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 műszakos lenne a meló, ehhez mérten mennyit kérhetek el hogy a leendő főnökön ne húzza érte a száját, és én se haljak éhen? :D köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 6. 10:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
elküldtem privibe...
2012. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Mire fel kellene adni a jattodból? o.O Mi ketten dolgozunk, műszak végén összedobjuk és elosztjuk (a hiányt is, ha akad)

, miért kellene 3. embernek adni ebből ?

2012. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire fel,nem én kérem el tőlük ,hanem a főnök. Nap végén .
2012. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A shell-nél ez a "divat"...rosszabb mint a mol...sokkal
2012. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ez egy mol kúton van :S ugyanolyan szar az összes .. a kutas vizsgáról nem is bezsélve ami 2 nap és 70 E ,ráadásul egy összegben kell befizetni a 75 ezres fizetésből.
2012. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Én azon lepődtem meg hogy a borravaló a miénk lett volna.De komolyan.

Egyébként nagyon nehéz korrekt munkahelyet találni ahol nem a lehúzás meg a tarhálás megy, az amúgy is nevetségesen kevés fizetésből.

Ma tudtam meg hogy valószínűleg megkapta az állást egy protekciós csaj, akinek az anyját akarták beszervezni, de ő inkább beajánlotta a lányát.Ma hívták próbaidőre.Szerintetek ez egyenlő azzal h fel is veszik?

2012. okt. 10. 13:27
 27/27 anonim válasza:
Na mi a helyzet veled, mi lett végül a benzinkutazással?
2018. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!