Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villanyszerelő végzettséggel...

Villanyszerelő végzettséggel nem tudok elhelyezkedni mert nincsen gyakorlatom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fejvadász cégekhez jelentkeztem, önéletrajzokat küldtem vállalkozóknak. Eddig semmi visszajelzést nem kaptam.
2012. okt. 6. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Menj el egy praktizáló villanyszerelő mellé ingyen, ahol szerezhetsz némi tapasztalatot. Fél év után már könnyebb lesz.
2012. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam már néhány hónapot, de hiába írom bele az önéletrajzba. Nem voltam bejelentve így gondolom figyelembe sem vennék. Vagy tévedek?
2012. okt. 6. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az önéletrajznál nem kérik, hogy leigazoljad a munkaviszonyt. Az önéletrajz csak arra jó, hogy behívjanak interjúra, ha tetszik nekik, amit látnak. Aztán ott elmondhatod nekik, hogy igen, dolgoztál ott, de nem volt hajlandó bejelenteni, ez nem a te hibád, ha akarnak, teszteljenek le.
2012. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
fogod magad és szépen elkezded a lakásban kivésni a falakat, újra húzod a vezetékeket, kicseréled a kapcsolókat és a konnektorokat...stb ezt mindennap eljátszod , méred milyen gyorsan csinálod meg őket, és amikor már úgy érzed menni fog akkor szépen elkezded magadat hirdetni. utcán oszlopokra kiragasztod villanyszerelő vagyok bla bla, postaládákba bedobod . ezzel a szakmával saját vállalkozónak kell menni, és főleg családi lakásokat, panel lakásokba kell menni, ne hogy alkalmazott legyél mert semmi pénzt nem látsz akkor. ismerősöm is villanyszerelő és simán elkér egy átlagos panelban lévő lakótól 10.000ft konnektor lámpa felrakására.
2012. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudok vésni, fúrni, csöveket-dobozokat rögzíteni, vezetéket behúzni,szerelvényezni. Szóval úgymond a "piszkos" részét meg tudom csinálni csak az elméletigényes részekkel vannak gondok.


19éves vagyok, vállalkozást nem szeretnék ennyi tapasztalattal.

2012. okt. 6. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!