Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát érdemes keresni...

Milyen munkát érdemes keresni ilyen ''végzettséggel? ''

Figyelt kérdés

Sajnos csak gimnáziumi érettségim és középfokú angol nyelvvizsgám van, az egyetemet pedig pénzügyi okok miatt már egy éve abba kellett hagynom.

Egy év alatt legalább 2 ezer állásra pályáztam (ha nem többre), de sehova sem vettek fel, kölcsönökből élő 21 éves vagyok, család nélkül:(

Akármit elvégeznék, a munka nem büdös nekem, de arra gondoltam, talán rossz állásokra pályázom.

Ha tudnátok néhány tippet adni, azt megköszönném.

ui:Igen, megfordult a fejemben, hogy szakképesítést szerzek, de azt sem tudom, milyet, és pénzem sincs a tandíjra, mert nincs munkám; ördögi kör.


2012. okt. 4. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

titkárnő, ahol nem diplomást keresnek

recepciós (angolost szoktak keresni)

Árufeltöltő, pénztáros Tescoban, Auchanbn stb

takarítás

taníts otthon angolt gyerekeknek

szobalány hotelekben

2012. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kérnek szakképesítést, akkor lehetnél pincér, bolti eladó

Raktáros

2012. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de fiú vagyok, és úgy vettem észre, most lányokat keresnek elsősorban mindenhova; amúgy a fizikai munka lehet hogy jó, mert erős testalkatú vagyok.
2012. okt. 4. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy: pincér, raktáros, árufeltöltő, esetleg építkezéseknél állj be segédmunkázni, kórházban sok helyen keresnek műtősfiút,aki emelgeti a betegeket.
2012. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Árufeltöltő, tesco(vagy hasonló üzletek)

Call center, telefonos ügyfélszolgálat, telemarketing

Esetleg pénztáros (ez is tesco...stb)

McDonalds, Burger King, KFC

Takarító

Portás

2012. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!