Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyek most vagy...

Szerintetek melyek most vagy melyek lesznek a legjövedelmezőbb foglalkozások?

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Politikus.
2012. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eddig jól jövedelmező volt a lég-iutaskísérés, az informatikus pálya, a könyvelői terület, valamint jól fizetnek az SSC-ben (szolgáltató központ), ahova főleg a nyelvtudás kell. Hogy mi a jövő, arra nehéz válaszolni, már a villamoson is azt beszélik 25 év körüli fiatalok, hogy csak el az országból....
2012. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell egyetérteni velem, de szerintem az MLM üzlet csínját-bínját érdemes megtanulni, mert:

- egyre több munkanélküli van,

- egyre nehezebb állást találni,

- a bérekből már csak nyomorogni lehet,

- egy vállalkozás indítása sem 2 fillér és

- az emberek figyelme is egyre inkább az otthonról végezhető munkák felé fordul.


Az MLM üzletnek pedig rengeteg előnye van, de 3 dolog biztos kell hozzá: elhatározás-következetesség-kitartás.


Akiben ezek nincsenek meg, na azok szidják, és azok akik csak szajkózzák az előzőek véleményét.

Én 50 éven felül vagyok és nincs munkám, nem találok, pedig hidd el keresek. Ingatlan, bank és biztosítás ügynöknek meg nem akarok menni. Szerinted mi maradt?


Én az MLM-re voksolok.

2012. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És az MLM az mi, ha nem ügynökösdi? Ugyanolyan rábeszélőgépnek kell lenned, mintha biztosítási ügynök lennél.
2012. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell rábeszélő gépnek lennem. Ebben az üzletben amit én csinálok, csak annyi a dolgom hogy megmutassak az ismerősöknek egy videót, ami bemutatja az üzlet lényegét. És ha érdekli ami abban van, akkor a további lépéseket megbeszéljük, ha nem érdekli, akkor sincs semmi. Ő megy jobbra én balra. Senkit nem kell megdumálni és nem is akarok! Felnőtt emberek tudnak dönteni.:)
2012. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as: És ha nincs pénzük az embereknek akkor meg kinek adod el a portékát??? alapvető anyagi problémák vannak, lassan már kajára sincs pénz........


Amúgy válaszom: politikus, bankár, informatikus (felső szinten), orvos külföldön. Ezekből mindig "kell".

2012. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!