Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek azok a foglalkozások,...

Melyek azok a foglalkozások, munkahelyek Magyarországon, amelyekkel meg lehet keresni havi 300 nettót?

Figyelt kérdés
mérnöki és jogász hivatáson kivül:) tudom sajnos nagyon rosszul fizetne az itthoni munkahelyek, meg a kérdésemre vannak válaszaim, de kiváncsi vagyok mások véleményére
2011. nov. 26. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Pozíciófüggő. Egy középvezető simán megkeres ennyit bárhol.
2011. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jogásszal meg lehet keresni a havi 300 nettót? Hát igen, ha épp van munkád. De sok jogász dolgozik területén kívül!
2011. nov. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mondj kérlek példát, hogy milyen munkakörben keres meg egy középvezető ennyi pénzt. mert én max 200ról tudok (és ugye nettóról beszélünk). biztos igazad van, lehet csak én nem tudok róla. mondanál példát kérlek
2011. nov. 27. 10:01
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Informatikusok diplomával, 4-10 év gyakorlattal kb mind ennyit keres. Egyszerű alkalmazotti beosztásban is. (persze sokan nem keresnek ennyit, de ők kifogtak egy rossz helyet)
2011. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A közgazdászok is keresnek ennyit multinál, középvezetői pozícióban.
2011. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"kb mind ennyit keres". "persze sokan nem keresnek ennyit" Ez azért így jó együtt. Nem kifogtak egy szar helyet, csak nem jut mindenkinek hely a húsos fazéknál. Ha jutna, akkor ki dolgozna kevesebbért?
2011. nov. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4-es ezt nagyon cáfolom ne viccelj már 4-10 után havi 3kiló,az lóf@sz.

Én már most többet keresek pedig még nem vagyok vezető és még diplomámat is most csinálom.

Az nagyon karcsú lenne.Egyik rokonom egyszerű rendszermérnök nem vezető és havi 8kilót kap most fognak neki emelni.

Multinál meg aztán aprónak is kevés.

Kezdő programozó bérek minimum 400.000.

2012. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!