Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát tudnátok ajánlan...

Milyen munkát tudnátok ajánlani, amelynél elfogadják az extrémebb kinézetet, de szükséges egyetemi végzettség?

Figyelt kérdés
Esetleg a menedzsment jutott eszembe.. Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 10. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

akiknek menedzsment jellegű munkát végeznek amihez főiskolai/egyetemi végzettség kell általában irodákban teszik és az álláshirdetésekre jelentkezőket külsőre is végigmérik h mennyire ad magára mennyire illik szerintük az adott helyre stb. és sztem nem díjazzák ha vki nagyon kirívó/több piercengje van/nagy l látható tetkók.

ettől függetlenül biztos van olyan hely ahol erre nem fordítanak olyan nagy hangsúlyt, mint más helyeken

2012. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

"Menedzsment". Hát neked tényleg egyetemi végzettségre van szükséged. Menten falnak megyek.


Amúgy bármilyen cég, ami fiatalos imaget akar magának (feltételezve, hogy az extrém külsőd nem agresszív vagy rasszista jellegű, mert akkor max. tetoválós lehetsz). Pénzügyes, informatikai cégek is simán.

2012. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Hát neked tényleg egyetemi végzettségre van szükséged. Menten falnak megyek."

Nem értem, ezt mivel érdemeltem ki.

2012. okt. 10. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:

A "Menedzsment" annyit jelent, hogy "vezetőség".


Tehát Te vezetőségre gondoltál, mint potenciális pálya?... Nem, Te kiválasztod a szakmád, elkezdesz dolgozni, és idővel majd előreléphetsz a mendzsment szintjére - ez nem egy ágazat.

2012. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy azt tanulnék egyetemen, és ezzel helyezkednék el. Szóval menedzseléssel foglalkoznék esetleg.
2012. okt. 10. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!