Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tasso Trade-nél Csömöri utcai...

Tasso Trade-nél Csömöri utcai festékesboltba dolgozott már valaki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 20:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én igen,sajnos.Miért kérdezed?
2012. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos?Miért?Láttam a hirdetésüket ma,viszont utánuk néztem ,és láttam egy másik fórumon,hogy próbaidő alatt kirugdossák az embereket.Így nem jelentkezek akkor oda.
2012. okt. 12. 20:47
 3/11 anonim válasza:
Jajj,nehogy jelentkezzél!Ott dolgoztam és igazat írnak a fórumok!!!Nézz utána,májusban is kerestek a startapró-n raktárost! Amikor kirúgtak engem,még nem volt válság!Ilyen bolt ez...
2012. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm szépen,nyomozok tovább!!Ja,zöld kéz ment!!
2012. okt. 12. 20:59
 5/11 kovacsilldi válasza:
Én is érdeklődök az infók iránt, mert én is jelentkeztem a hirdetésükre. Egy barátom vásárol már ott legalább 15 éve, mondta, hogy volt olyan raktárosuk, aki legalább 10 évet ott volt, de látott olyat is, akivel csak egyszer találkozott. Szerinte kevesen vannak és sok a munka. Nekem ez nem lenne baj, utálom a tétlenkedést. Vásárlóként meg van elégedve velük, csak az a baja, h mindenre számlát adnak :-). Mondjuk nekem is azt mondták, h rendesen bejelentenek, a 3 hónap próbaidőre is. Nem minimálbérért. Ez mondjuk jó, mert sok helyen nincs így. MEg az is jó, hogy régi a cég és még működik.
2012. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szia!Megpróbálhatod,de olyanról nem tudok hogy 10 évig valaki dolgozott ott. Családi vállalkozás,különféle rokonok dolgoznak benne,az idegenek csak 3 hónapig vagy addig sem kellenek!De sok szerencsét kívánok Neked,hátha valaki feljelentette már őket,és talán megijedtek és megváltoznak majd..
2012. nov. 4. 17:59
 7/11 anonim válasza:
Kedves Ildi!Megpróbálhatod az állást,légy résen,kívánom hogy sikerüljön!
2012. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dr Karsai válasza:
A Tasso egy családi vállalkozás, és természetesen igaz,hogy minimálbérrel jelentik be az alkalmazottakat,majd igen gyorsan megvállnal tőlük.Le lehet ellenőrizni,hogy az elmúlt években hány ember dolgozott náluk........
2015. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 C Lili válasza:
Sziasztok!Infókat gyűjtök a cégről, ha tudtok valamit róla, kérlek írjatok itt vagy privátban! Köszönöm
2015. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kirugdossák az embereket,valami nagyon nem stimmel körülöttük!
2015. júl. 16. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!