Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő vagyok érettségivel...

Pályakezdő vagyok érettségivel, csomó helyen probálkoztam már és sehol semmi, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Jó kereseti állást keresek, 10 érettségi vizsgám van, van jogosítványom, emelt szintű biológia érettségim, tudok gépírni, rendelkezek saját autóval- és van belügyi rendészeti érettségim is. Még is nincs semmi olyan munka lehetőség amivel pénzt tudnák keresni.


Mindenhova szakmával rendelkezőket keresnek, ami elszomorít.


Mivel a most lévő kormányunk, nyomja azt, hogy munkába álljanak az emberek, de hogyan hogy ha nincs munka lehetőség ... Ez mérgesít.


2012. okt. 15. 19:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a papír semmit sem ér. Nem egy mérnökkel, közgazdásszal stb beszéltem interjúkon, hogy nem találnak melót. Jah, és az érettségimmel, általában jobban szerepelek náluk az interjúkon. Nem a papír számít, hanem a tudás és a szerencse.
2012. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!