Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az hogy mindig...

Miért van az hogy mindig későn veszem észre az álláshirdetéseket pedig mindennap nézem?

Figyelt kérdés

Ma találtam egy egész jót amire jelentkeznék szívesen csak az a bibi hogy kedden adták fel:(


Pedig kedden is néztem de akkor mégsem találtam meg..


2012. okt. 19. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
figyelmetlen vagy!
2012. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha meghirdetik, akkor is lehet, hogy be van már töltve.
2012. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik álláskereső honlapon én már tapasztaltam, hogy néztem, néztem, nem volt új, aztán másnap a megelőző napi dátummal feltűnt álláshirdetés. Pedig aztán én egy nap 6x megnézem, és 1x még azt mondanám, hogy biztos elnéztem, na de 6 alkalomnál...


Amúgy jól mondja a 2., lehet már eleve megvan az ember rá, csak meghirdetik. Mindenesetre pályázd meg, bajod nem származik belőle.

2012. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amire már megvan a jelölt, azt mindig visszadátumozva, később rakják fel, én is tapasztaltam, nem egyszer.

Állami oldal...

2012. okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen a lepontozást, én vagyok a 2-es válaszoló. Tapasztalatból írtam, de úgy látom, hogy ez sem elég ide. Örülök neki, hogy ez, nem mindenhol igaz, de ahol, vissza van dátumozva, ott már nem a hirdetést nézővel van a gond, hanem ott, ahol feladják. Viszont, van ennek egy másik oldala: főnökségi körökből hallottam, hogy csak hirdetés alapján vehetnek fel embert, ezért hirdetik meg az állást. Viszont a jelentkező már rég ott van, de mivel kötelező, ezért ezt a kiskaput alkalmazzák.

Ez nem mai dolog, régebben is volt hasonló helyzet.

2012. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös!

Annyi ostoba ember van, aki nem volt soha még abban a helyzetben, mint például én, mégis okoskodik, meg lepontoz. :-)

Nem kell törődni velük!


Egy álláskereső

2012. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szerdán is néztem akkor sem láttam.jó csütörtökön nem néztem mert nem voltam gépnél.ma meg ott volt keddi dátummal.


és volt ilyen már párszor csak akkor én is azt hittem hogy elsiklottam felette..

na mindegy jövő héten megpróbálom az biztató számomra hogy személyesen kell jelentkezni szóval talán nem kamu hirdetés..

2012. okt. 19. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!