Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behajtóként (call center)...

Behajtóként (call center) mennyit lehet keresni? Mindenhol azt írják hogy kiemelkedően magas fizetés. Bruttót írjatok.

Figyelt kérdés
behajtás, call center, fizetés
2012. okt. 19. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol, bank, behajtó cég vagy vmi más cég. Behajtó cégnél - egy állásközvetítőnél voltam és ott mondták - bruttó 120.000 ft + jutalék lett volna, rákérdeztem, bankban lehet-e ennél több, azt mondták jutalékkal nettó 140.000-150.000 ft, de nem biztos, hogy a bank jobban fizet, mint a behajtó cég. Egy ismerősöm ,aki már 8-10 éve behajtó bankban bruttó 190.000 Ft-ot kap, erre jön a jutalék, de nem tudom, mennyi, szerintem nekik nemsok, mert viszonylag magas az alapfizuja.

A munkaerőközvetítő szerint ma már inkább úgy alakítják ki a cégek, hogy az alapbér alacsonyabb, a jutalék magasabb, az ösztönöz.

2012. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van. Attól függ a fizetés, hogy milyen település, milyen cég az, ahova jelentkezel. Budapesten banki alkalmazottként meg lehet keresni 250-300 ezret, de ez is sok mindentől függ. Általában nem sokáig bírják az emberek ezt a típusú munkát. Aki bírja, az egy-másfél év után megkeresheti ezt az összeget.
2012. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én ilyen munkakörben dolgozom banknál de az én fizetésem nem mérvadó, itt a legkevesebb a pénz, én most kb. mindennel együtt kapok (alap+jutalék) br. 122-126 ezret. Ez 8 órás :) Vannak jobb helyek, ahol tényleg alacsony az alapbér de magas a jutalék, kérdés teljesíthető-e a jutalék feltétele :) Mert fizetni azt senki sem szeret, sem az ügyfél sem a munkaadód. Tisztelet a kivételnek.
2013. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!