Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküliek, mi a minimum...

Munkanélküliek, mi a minimum elvárásotok egy állással szemben? Mi lenne az, amivel már elégedettek lennétek?

Figyelt kérdés
Mi a végzettségetek?

2012. okt. 21. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Budapest belvárosában, emberek közt, szervezési, jogi, kommunikációs, beszéd- és nyelvműveléssel kapcsolatos, igazgatási, média, művelődési, oktatási területén keresek munkát, napi 4-8 órában fix fizetésért. És közalkalmazotti bártábla szerinti minimum fölött lehetőleg. De legutóbb egy a fentieknek maradéktalanul megfelelő közmunka kiválasztásán voltam, ha hívnának, elvállalnám.

Ennyi.:)

Van 2 közigazgatási diplomám, előadóművészeti területeken néhány nem OKJ-s végzettségem, 10 év munkatapasztalatom.

2012. okt. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális fizetés, normális munkaidő! Nem olyan hogy majd ha végeztünk hazamehettek. Ja és 1 műszak!
2012. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

1. Munkaidő: 1 vagy 2 műszak (esetleg egész-napos munka, pl. könyvesbolt, ruhabolt, stb). A legfontosabb. előre leegyeztetett! Bármilyen furcsa is, a magánélet is fontos (szabadidő: elintézni valók, otthoni tennivalók + PIHENŐIDŐ). Fontos, hogy dolgozhassam, de az is, hogy eltudjak menni bevásárolni, ügyeket intézni, esetleg este egy filmet megnézhessek, barátaimmal találkozhassak. Tudom durva: de ezek IS fontos dolgok!

2. Pénz: a politikusok elszólásával ellentétben nem lehet megélni 47 ezer forintból. Én a férjemmel, egy 30 (!) nm-es lakásban élek, a rezsi+ törlesztőrészlet (forintalapú)együtt kb. 70-80 ezer forint. Ennivaló/utazás még ehhez jön hozzá. Ja, és ekkor még nem tettünk félre semennyit (előtakarékosság).

3. fontos!!! tényező. ne kezeljenek állatként a munkahelyen. Emberi hang, értelmes, felnőtthöz méltó viselkedés a főnök és a kollégák részéről.

Az első 2. pontban leírtak megvalósulásával már találkoztam, de a 3. pontban leírtakkal csak a külföldön dolgozó magyarok leírásából hallottam. Elméletileg vannak humanoid munkaadók és kollégák is a világban. Én még nem találkoztam ilyennel, de alig várom már!

Végzettségem: lassan már diploma (sinológus), érettségi, bolti eladó, varráshoz is értek, némi angol tudással (fejlesztés alatt), némi sz.gépes ismerettel...De pár egyéb munkakörben is kipróbáltam már magam a diákmunka alatt. De sok minden érdekel, gyorsan tanulok, stb.

(Nem vagyok munkanélküli, de váltani készülök.)

2012. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
1: Állandó munka 2:fizetett bérlet 3: normális fizetés:150-200000Ft havonta Ebből már meglehet élni de minimálbérből sehogy de pláne annak aki még nem is keres és mégis keresi a munkahelyet és nem talál mert sz.rba sem nézik
2012. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kommunikáció, Pr-és marketing, Kereskedő-vállalkozó, 2 nyelvvizsga.

Ha nem is kifejezetten a szakmádban helyezkedsz el attól, még lehet jó egy állás.Az én "elvárásaim". Tudom,az is nagy szó ha ebből kb. 3 teljesül.


-Legyek bejelentve

-Normális főnök(Türelmes, segítőkész, emberhez méltó hangnem)

-Amiben megállapodunk azt tartsák is be(munkaidő,munkakör)

-Ha ne adj' Isten 1 hétig lázasan fekszem otthon, azért ne rúgjanak ki

-Fizetés: ha a lakóhelyemhez közel lenne és otthon maradnék akkor már 100 ezerrel is kiegyeznék, ha Budapest akkor 120-130.

-Szabadság kiadása

-Ha túlóra van akkor azt min. előző nap tudjam.És persze fizessék ki


Ezért is vállalnék akár szalagon is melót, ahol van több műszak mert az több pénz.

2012. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szép és jó, amit leírtak, de mivel 3 éve keresek állást pályakezdőként, és mindenhonnan elküldenek azzal, hogy nincs elég tapasztalatom, így inkább csak annyit mondok: legyen egy bármilyen, de bejelentett munkahelyem és legyen végre pénzem, hogy ne a szüleim nyakán kelljen élősködnöm szégyenszemre 26 évesen.
2013. jan. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!