Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy Amerikába a tengerészgyalogsághoz felvesznek külföldieket? Vagy esetleg melyik ország hadseregébe, alakulatába juthatnék be külföldiként ha mondjuk megszerzem az állampolgárságot?

Figyelt kérdés
Először is elnézést kérek mindazoktól akiknél ezzel negatív érzéseket keltettem,de nagyon sok magyar katona ismerősöm van (Tiszthelyettesek) és nagyon nincsenek megfizetve,Tiszti suliba meg engem nem vennének fel mert nem lett hozzá elég pontom érettségin.....Ráadásul én pedig egy nagyon szegény családból származom és már nagyon megelégeltem bő 20 év után ezt a helyzetet..Minden áron katona szeretnék lenni és arra gondoltam,hogy jó pár évig kint szolgálnék külföldön,spórolgatok és majd,ha az anyagi helyzetem úgy alakul,hogy boldog életet élhetek mellette akkor visszajövök Magyarországra és itt folytatom tevékenységemet!!! (Nem akarok végleg kint maradni,de mint mondtam nagyon katona szeretnék lenni,de nem ilyen fizetésért mint amik hazánkban vannak....)

2012. okt. 22. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A Tengerészgyalogságba csak amerikaiakat vesznek fel, úgyhogy ez sajna nem játszik. Ha mindenképp máshol szeretnél "hadrendbe állni", ajánlom a Francia Idegenlégiót, itt például meg van tiltva jelentkezésnél, hogy francia állampolgár legyél. Nehéz bekerülni, de ha eléggé elhivatott vagy, menni fog.

Keress utána a neten a dolgoknak.

2012. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen válaszod!! Igazából a tengerészgyalogság vonzott volna a leginkább de akkor mindegy,nincs mit tenni!! Rendben utána nézek a Francia idegenlégiónak (igazából ez volt a 2. amire így magamban gondoltam),még egyszer köszi!

2012. okt. 22. 11:45
 3/3 anonim válasza:
lehet már késő a válasz de nem szükséges hogy amerikai legyél. elég az ha nagyon jol beszélsz angolul és leteszel egy állampolgári vizsgát. engem is ez érdekel és már rengeteget néztem utána
2015. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!