Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakács végzettségel elmennél...

Szakács végzettségel elmennél konyhai kisegítőnek asztriában időlegesen?

Figyelt kérdés
Szakács vagyok és papírom is van róla,itthon 3 évet dolgoztam benne,szkácsként és pizzaszkácsként is,viszont a német még nem megy annyira hogy bemerjem vállalni a szakács állást.Mert lenne egy szakács állás is jelenleg de a némt még annyira nem megy..viszont a kisegítőnek nem kell olyan nyelvtudás mint egy szakácsnak.Most kicsit tanácstalan vagyok..
2012. okt. 25. 08:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*ausztriában
2012. okt. 25. 08:29
 2/12 Jégtánc ***** válasza:
Persze hogy menj,mellette tudsz tanulni,és tudsz majd mást keresni:)
2012. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menj, ha van lehetőséged. Közben ragad rád a nyelv, meg beszerezhetsz szakmai nyelvkönyvet is. Szerintem megéri.
2012. okt. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy nem fog jól mutatni az önéletrajzban..mert ott kint nagyon kérik ezeket,és ha tovább állok akkor félek hogy nem fog benne jól mutatni.Ugyanakkor attól is félek hogy ha szakácsnak megyek az egyből a mélyvíz lenne és sok mindent még nem értek meg.Szóval ha megkérnek esetleg hogy dobjak össze valami kaját,félek hogy nem fogom megérteni..
2012. okt. 25. 08:39
 5/12 anonim ***** válasza:
...ez egy lehetoseg a nyelvtanulasra is, nyelvet tanulni igy a legkonnyebb, itt mar gyakorolni is fogod!
2012. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, és a nyelvtanulás is gyorsabb odakint, s amikor már az is jobban megy, közelebb is vagy egy valóban szakmádnak megfelelő állás elnyeréséhez. Másrészt pedig még kifejezetten előny is lehet az, hogy gyakorlatot szerzel odakint egy konyhai kisegítő munkakör ellátásával is.
2012. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi!Azt hiszem meggyőztetek és bevállalom a kisegítő munkát,azt hiszem az most a legjobb megoldás,mert ott valóban tudom tanulni a nyelvet és nincs akkora felelőség és közben tanulom a nyelvet és még pénzt is kapok érte:)
2012. okt. 25. 08:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Menjél simán!:-)Hajrá!!!!
2012. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha az "ausztriában"-t kétszer írnám le rosszul 20 másodperc alatt, akkor igen. Bár szerintem neked először magyarul kéne megtanulni. Ausztriába. Nagy A-val, n nélkül.
2012. okt. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Menj, ha teheted!
2012. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!