Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakács végzettségel elmennél...

Szakács végzettségel elmennél konyhai kisegítőnek asztriában időlegesen?

Figyelt kérdés
Szakács vagyok és papírom is van róla,itthon 3 évet dolgoztam benne,szkácsként és pizzaszkácsként is,viszont a német még nem megy annyira hogy bemerjem vállalni a szakács állást.Mert lenne egy szakács állás is jelenleg de a némt még annyira nem megy..viszont a kisegítőnek nem kell olyan nyelvtudás mint egy szakácsnak.Most kicsit tanácstalan vagyok..
2012. okt. 25. 08:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egy szakács karrierben, a konyhai kisegítő munkakör egy hatalmas visszalépés. Gondolom te is fejlődni szeretnél szakmailag, és nem "kisegíteni" Egy CV-ben szerintem nagyon rosszul mutat, főleg azért is mert ebben a szakmában dolgozom és sok szakács végzettségű emberrel találkozom akik hasonló véleményen vannak, de nem akarnak visszafejlődni. Ha valóban van 3 éves gyakorlatod, keress meg privátban, és bebizonyítgatod hogy szakácsként is megállnád a helyed Ausztriában, nem csak kisegítőként!
2012. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 glock21 válasza:
Miért? Inkább 150ért tündököljön itthon a szakmaiság fényében????
2012. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!