Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azt mondják hogy aki keres az...

Azt mondják hogy aki keres az talál állást. De hol keressek? Neten nem találok.

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg azt is mondják, hogy ha a toronyóra nadrágot hordana, akkor ő lenne a legtökösebb legény a faluban.
2012. okt. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha neten nem találsz akkor nem is keresel. :P

Tele van a net álláshirdetésekkel, google a barátod.

Ezen kívül meg nyugodtan bemehetsz érdeklődni bárhová munkaügyben... sok ember annyit tesz hogy ül otthon és várja a sült galambot, na az nem munkakeresés. Persze van ujságban, neten pár álláshirdetés, de hányan lesik azt?? Rengetegen. Menj be ide-oda, ahol szívesen dolgoznál és érdeklődj. Munkaügyi központban is mindig van kirakva álláshirdetés.

2012. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Munkaügyi irodákba voltál már?

Kopogtatós módszert csinálod? Vagyis bemész, bekopogsz mindenhová, és megkérdezed van e állás.

A munkáért bizony talpalni kell. Én is így találtam melót.

Szóval valahol igaz a mondás. Aki keres az talál is munkát.

2012. okt. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hogy milyen állást keresel. Mert nem mindegy. Az is fontos, hogy milyen szintű végzettséggel rendelkezel, mert máshhol és máshogy keres munkát az építészmérnök és az árufeltöltő. Legyél kicsit konkrétabb, lehet, hogy tudunk segíteni.
2012. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

8 általánossal és tanulás mellet.tehát ilyen árufeltöltői szintű állás kéne...Szombathely vagy környéke..


Beszólásokat hagyjuk.:)

2012. okt. 26. 08:55
 6/9 A kérdező kommentje:
találtam párat neten de azokat vagy betöltik mire odaérek vagy nem hívnak vissza..
2012. okt. 26. 09:56
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

8 általánossal nagyon nehéz, mert semmilyen végzettséged nincs. Nincs a környéken szupemarket, hipermarket, közért, stb? Akár személyesen is megkérdezhetnéd.

De hány éves vagy? Mert ha még középiskolás korú, akkor 16 év alatt nem vállalhatsz munkát.

2012. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
19 vagyok.
2012. okt. 26. 14:50
 9/9 A kérdező kommentje:
mennék tescoba csak most nincs felvétel:D
2012. okt. 26. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!