Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan keressek így másik...

Hogyan keressek így másik munkahelyet?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy jelenleg van munkám, de váltanom kéne, egészségügyi okok miatt. A jelenlegi munkahelyemen nem lehet nálam mobiltelefon, és a beosztásom teljesen rendszertelen, csak pár nappal előtte kapjuk meg. Ha leadogatom az önéletrajzomat, a munkaadók nem fognak tudni elérni. Még ha valami véletlen folytán épp fel is tudom venni a telefont, a megadott időpontra sem tudok elmenni, kivéve ha szabadnapos vagyok. A mai világban nem hiszem, hogy az időponttal pont hozzám fognak alkalmazkodni...
2012. szept. 17. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Pénzszállító vagy?
2012. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. Kereskedelem...
2012. szept. 17. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Telefon elnémítva, látod a számot, visszahívod.

Ha komolynak tűnő az interjú, valamilyen indokra hivatkozva később mész dolgozni, vagy korábban mész el.

Én így csináltam, mikor kellett...

2012. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

E-mailekre tudsz válaszolni este is. Nagyon ritkán hívnak fel elsőre.

Ha meg személyes interjúra kerülne sor, akkor meg lehet mondani, hogy neked mikor jó.

A legtöbben megértik, hogy váltani szeretnél, ezért a jelenlegi munkahelyedhez is alkalmazkodni kell.

2012. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Amikor utoljára munkát kerestem, a cégek 80%-a magántelefonszámról hívott. Van olyan, hogy napi 10 órát dolgozom, és csak másnap tudnám visszahívni a számot, ha kijelezte, holott lehet másnap kéne mennem az időpontra..

Gondolkoztam, hogy beleírom az önéletrajzba, hogy hagyjanak üzenetet, nem tudom ez kivitelezhető-e. Az elkéredzkedést nem tudom hányszor tudnám eljátszani.

2012. szept. 17. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kimész wc-re, és a folyosón gyorsan megbeszéled.

Vagy üzenetrögzítőt kapcsolsz be, és megmondod mikor vagy elérhető vagy adjanak telszámot és visszahívod...

2012. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A motivációs levél végén be lehet írni, hogy telefonon ettől-eddig vagy elérhető. Vagy, ahogy az előző írta, hangposta bekapcsol.
2012. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha végképp nem lehet nálad a telefonod (én olyan helyen dolgoztam, hogy ki is rúgtak volna bárkit, aki bevitte magával termelésbe a telefont), esetleg megkérsz egy családtagot, ő vegye fel a telefonod és egyeztessen.
2012. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Beállítom a telefonomon a hangpostát.

2012. szept. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!