Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi központ kötelező...

Munkaügyi központ kötelező csoportos foglalkozása alól elfogadnak orvosi felmentést?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit hülyén hangzik a kérdés.

Most regisztráltam 1 hete mint pályakezdő a munkanélküli központba, így az önkormányzat ezzel az igazolással fizeti a TB-t 1 évig.

Kaptam egy időpontot egy csoportos foglalkozásra(tanácsadás, önéletrajz készítés,stb.), gondolom ez kötelező és ha nem megyek el akkor kiregisztrálnak.

Vajon ha viszek orvosi igazolást, hogy nem tudok elmenni, vagy ha telefonon odaszólok akkor azt elfogadják?

Tényleg nem szeretném, hogy bármilyen következménye legyen, viszont nem tudok el menni, időponttól függetlenül..

Köszönöm a válaszokat!


2012. okt. 26. 18:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megértem ha félsz, de az első előadásra mindenképp el kell menned. Ezeket az előadásokat általában rendes és megértő emberek tartják. Hívd félre és mond el neki, nem fognak hülyének nézni. Aztán lehet hogy sikerül megoldást találni. Attól ne félj hogy kiröhögnek. Ha pedig másképp nem, utólag bemutatsz egy orvosi papírt róla. De az első alkalmon mindenképp ott kell lenned...Ügyesen! (hasonlóan pánikolós emberke)
2012. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Utolsó teljesen igazad volt, elmondtam mi a helyzet, és nagyon kedvesek voltak.

2012. okt. 29. 09:29
 13/14 anonim ***** válasza:
És mit mondtak?
2012. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem lényeg...(nem ránk tartozik :) )
2012. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!