Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Work4you-n keresztűl ment ki...

Work4you-n keresztűl ment ki valaki dolgozni Németországba?

Figyelt kérdés
Párom küldött önéletrajzot amire válaszoltak is hogy van munkájuk számára.Csak nem tudja igaz-e és hogy meg-e érné neki.Valaki ment már ki így külföldre akár németországba dolgozni?Nagyon fontos lene a segitségetek hogy vállalja-e vagy nem.

2012. okt. 30. 12:38
 1/2 anonim válasza:

Problémásak. Mindig többet ígérnek, mint amit meg lehet keresni. Ha kilépsz tőlük, nem fizetnek ki. Akkor sem, ha szabályosan letöltöd a felmondási időt. Most a Felix GmbH nevű cégnek toboroznak, mivel augusztusban megvonták a munkaerő kölcsönző engedélyüket, de nem ér véget a toborzással a tevékenységük, a háttérben ott vannak a Felix-nél. Tulajdonképpen egy házaspárról van szó: Helmut és Gréta Plihal. A férj nagyon nehéz eset, sokat hazudik, a feleség sem sokkal különb sajnos, de ő valamivel emberségesebb.

A közelmúltban 30-40 ember (az összes magyar nemzetiségű dolgozó) igazolt át egy konkurens -és jóval többet fizető- céghez.

Nem ajánlom őket, maximum ugródeszkának. Ez esetben viszont sok kitartásra lesz szükség.

2012. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sajnos én is az átvándorlók közé tartozom.

Nagyon megbántam. (és nem csak én, bár ezt sokan nem merik bevallani). Lehet, hogy nem szentek, de az biztos, hogy vannak sokkal rosszabbak is. Sajnos a nagy pénz igérete elvakított.. és végül nem lett belőle semmi. Most itt vagyok munkanélkül. Persze megpróbáltam visszamenni, de nem lehetett.

Nekem az együttműködésünk alatt semmi bajom nem volt velük és mindent meg is kaptam még ha nem is időben.

A felix viszont mindent időben fizet a híresztelésekkel ellentétben. Ott van tőke a háttérben.

Egyszóval mielőtt ócsárolná valaki őket elkellene gondokodni azon, hogy vajon miért nem tudták megállni a helyüket. Ha nálam tűnnének el emberek egyik napról a másik napra akkor én sem fizetném őket ki és én is megszűntetném a szerződést olyan céggel, ahol hírtelen tömegesen átpártolnak a konkurenciához. (egyik napról a másikra nem lehet ennyi embert pótolni)

Egyszóval a hátrányaik megvannak, de mégis jobbak a többi kölcsönző cégnél....

2013. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!