Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalat nélkül hogy lehet...

Tapasztalat nélkül hogy lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Nemsokára végzek a Budapesti Műszaki Egyetemen Közlekedésmérnöki szakon, logisztika szakirányon. Ahogy nézegettem, minden munkahelynél 1-2 év tapasztalatot várnak el minimum, de ugye nekem ilyen nincs. Hogy lesz egyátalán így állásom?
2012. okt. 31. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy hogy megfelelő motivációs levelet írsz ahol felsorolsz minden egyes kompetenciádat, vmint belírod, hogy bár pályakezdő vagy, de dolgozni szeretnél. Ezenkívül gyakorlati helyed nem volt? azt is bele lehet írni, ergo már nem is vagy "pályakezdő"
2012. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Az egyetem alatt miért nem mentél el gyakorlatra, mármint a kötelező gyakorlaton felül? Nem is értem, sok egyetemista mit akar, a diploma nem jelenti, hogy neked munkád is lesz! Ahhoz gyakorlat kell. Egyetem alatt el kell menni cégekhez, sokat nem fizetnek(már ha fizetnek egyáltalán), de legalább lesz gyakorlatod. Én 2,5 éves gyakorlattal jöttem ki az egyetemről, a munka kereséssel sem volt így gondom, mert már a harmadik évben megvolt a biztos helyem, mindenféle protekció, ismerős nélkül.
2012. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!