Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csinál itt valaki ilyen...

Csinál itt valaki ilyen internetes munkát? Úgy hirdetik hogy elég naponta pár órát rászánni, és leveleket kell másolni meg riportokat gépelni. El merjem vállalni? Vagy ez valami átverés?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki hirdeti. Utána kell nézni a cégjegyzékben és az interneten is. Mi is jelentkezni akartunk egy otthoni munkára a minap, de szerencsére előbb utánanéztünk, és kiderült, hogy átverés az egész, és lenyúlnak egy csomó pénzt.
2009. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ezt ismerem, leveleket másolni meg riportokat gépelni... persze! Nagy átbaszás az egész. Bocs a csúnya szó használatáért. 600 ft-ot (vagy mennyit) kell bele fektetned ugye? Azt az összeget el kell küldened a megadott címre és utána küldik a munkát? Ilyet találtál? Mert ez biztos, hogy átverés én is találkoztam ilyennel vagy 10-el egy oldalon :S

Ne ugorj bele olyan gyorsan.

2009. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, pont erről van szó. Elhiszem h kamu, ezért gyorsan el is felejtem, hogy van ilyen. Pedig szeretnék valami munkát a főiskola mellett. Valami ötlet??
2009. aug. 11. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Megértelek, rossz hír, de marad a diákmunka. Semmi más. De az se nagyon akad. Én is keresgélek, ahol találtam lehetőséget, ott meg azért nem vesznek fel, mert heti három napot nem lehet dolgozni, csak 5-6-ot. Szar dolog bizony, mert hiába pattog mindenki a diákmunkával, amikor egy hónapja még a tescónak sem adtak engedélyt diákokat alkalmazni. Így dolgozz nyáron.

2009. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Második vagyok. Sajnos ötletem nincs, én is nézegettem, hogy hátha találok valami munkát nyárra, de nem igazán jött össze :/
2009. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!