Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Orvoslátogatói álláshoz...

Orvoslátogatói álláshoz motivációs levélben mit írhatnék?

Figyelt kérdés
vegyészként végeztem, mit írhatnék motivációnak? avon/oriflame tanácsadónői tapasztalatom van eladásban, volt 30 fős csapatom is mielőtt férjhez mentem és gyerekeim lettek , ezt a tapasztalatot bele lehet írni valamilyen formában, mint eladásban való jártasság?
2012. nov. 4. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én orvoslátogató vagyok :)

Fontos az önálló munkavégzés, döntésképesség, kreativitás,problémamegoldó képesség.

2012. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, Köszönöm a válaszodat!

Az lenne még a kérdésem hogy miből áll a munkád? Sokat utazgatsz? Bele fér egy ilyen munka 8-16-óra között?

2012. nov. 9. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 7 megyébe járok naponta kb 200-500 km utazás. Általában visszaérek 4 órára ált. havonta 1x alszom távoli helyen. Este még jelentés küldés, e-mailezés stb még kb 1 óra.
2012. nov. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia, Köszönöm megint a válaszodat, annyi mindent kérdeznék még :) nembaj?

kérdésem lenne hogy az álláshirdetésbe írták hogy fizetés igény megjelölése: na most túl sokat meg túl keveset nem akarok írni sacperkb mennyit lehet elkérni egy ilyen melóért? fix + jutalékosban dolgozol?:


még amin nagyon agyalok hogy motivációs levélbe mit írjak: bele írjam e hogy egy kozmetikai cégnél(avon :)) régen tanácsadónő voltam ill kereskedelmi koordinátor is voltam amíg meg nem születtek a gyerkőcök, volt hogy 40 fős csapatom is volt, ezt bele lehet írni mit értékesítési tapasztalat?

ill édesapám orvos, és egy orvosi társaságnak az elnöke is, ez is 'belefogalmazhatom' burkoltan, előnyt jelentene?


előre is köszi a válaszokat és a segítséget, szeretném elérni hogy legalább behívjanak meghallgatásra, de hogy hallottam nagyon sok múlik a motivációs levele

2012. nov. 14. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!