Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaerő közvetítő cégnek...

Munkaerő közvetítő cégnek milyen motivációs levelet írjak?

Figyelt kérdés
Nem találtam állást náluk, "csak" jelentkezni szeretnék az adatbázisukba.
2012. okt. 9. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen tisztelt munkaerőközvetítő cég


Világéletemben arra vágytam, hogy a munkám ellenértékeként kapott bért parazita semmirekellők jól megcsapolják. Ebből is látható, hogy én vagyok az Önök embere. Kérem hívjanak be egy állásinterjúra, ahol meggyőzhetem Önöket arról, milyen jól fognak járni, ha engem húznak le!

Az Önök ügyfelei és jól járnak, hisz alig kell adózniuk, hisz költségként leírhatják a számomra fizetendő bért. Ez nekem is felemelő érzés, hogy gyakorlatilag jogilag is egy munkagép lehetek, és a jogszabályok adta kiskapuk révén hozzájárulhatok én is, hogy minél jobban elterjedjen a modernkori rabszolgaság intézménye.

Cafeteriára, juttatásokra nincs szükségem, mind csak fölösleges pénzkidobás, amivel a munkáltatókat terhelnék.

Nagy előnyöm, hogy a termékekre beérkező igények függvényében is alkalmazható vagyok, kíválóan eltengődöm segélyen is amikor épp nincsennek megrendelések és lapátra tesznek.


Remélesm sikerült felkeltenem az érdeklődésüket.

Tel. szám: ......


Tisztelettel: XY

független vállalati droid

2012. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előzőt visszavonom, véletlen munkaerőkölcsönzőt olvastam, és utána már özönlettek is a gondolatok. :D :D
2012. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ha ez a véleményed mit tennél ha más módon nem találnál munkát?
2012. okt. 9. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!