Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik országba érdemes angol...

Melyik országba érdemes angol alapfokú nyelvtudással pénzügyi képesítéssel kimenni dolgozni?

Figyelt kérdés

1.Tudtok megbízható munkaközvetítőt?

2.Egyedűl 23évesen érdemes kimenni külföldre az ismeretlenbe?

Irnátok tapasztalatokat...


2012. nov. 4. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az angol alapfok munkavállalásnál semmit sem ér.
2012. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pénzügyben legalább tárgyalási szintű nyelvismeret szükséges, anélkül fölösleges is keresgélni. Alap nyelvtudással is ki lehet menni, de csak olyan munkákat kapsz majd, ahová nem igazán kell beszédkészség, árufeltöltés, pizzafutár, ilyesmi.
2012. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Angliában dolgozom egy munkaközvetítő irodában. Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Pénzügyi munkára alap fok nem elég, oda társalgásszintű angol tudásra lesz szükséged, és kellenek kinti "vizsgák" (Angliában más rendszer van így szükséged lesz tanfolyamokra is, ahol elvárják) Arról nem is beszélve hogy referenciára is szükséged lesz.

Alapfokú angolnál érdemes tudni hogy az mit is jelent. Érted mit mondanak, kérdeznek? Tudsz válaszolni a kérdésekre? Tudsz kérdezni?? Egyedül képes lennél mondjuk albérleti szobát foglalni magadnak?? Vagy mit jelent az alaptudás???

Mert kevéske angol tudással ma nagyobb esélyed van úgy dolgozni ha an hátszeled, és valaki elintézi a melót neked.


Én azt tanácsolom hogy tanuld az angol, és amikor már nem okoz gondot a kommunikáció akkor gyere ki és egyénileg is találsz melót magadnak. Nem kell hogy nyelvvizsgát végezzél, ne költsd arra a pénzedet. Elég ha tudsz beszélni, kérdezni..

üdv

2012. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen,akkor neki kell feküdnöm az angolnak,egyébként nagyjából értem ha kérdeznek valamit eladni nem tudnak és válaszolni is tok, csak gondolom ez a nagyjából nem elég!
2012. nov. 4. 15:29
 5/5 anonim válasza:

film-, sorozat nézés, rádióhallgatás every day ...

szinte a 0-ról 1 év alatt napi min 2-3 óra "szórakozással" tartok ott, hogy mindent értek (persze nem atommagkutatás előadást).

2013. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!