Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék tanácsot kérni,...

Arisztretov kérdése:

Szeretnék tanácsot kérni, hogyan tudnám kamatoztatni jó kézügyességemet, rajztudásomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 20éves egyelőre még tanuló vagyok, mindig is szerettem rajzolni és tehetségem is van hozzá... Sajnos nem ilyen irányban tanultam tovább és így nem műveltem magam, hogy magasabb szintre kerülhessek : / Vizuális szempontból nagyon jó vagyok és bármit képes vagyok megalkotni a két kezemmel, akár fizikai vagy digitális módon is... Kérdésem tehát, hogy aki hasonló cipőben jár, vagy járt Mit javasolna, hová mehetnék esetleg tovább tanulni vagy hogyan tudnám hasznosítani ezeket a képességeimet? Régen egyébként animátor szerettem volna lenni, később festő de sajnos ecset még nem nagyon volt a kezemben... ezután jött a grafikusi ötlet, majd mostanában egyre többet gondolkoztam hogy esetleg tetováló legyek... Nos, igen ezek az én elképzeléseim szóval akadnak :) De kíváncsi vagyok mások véleményére is! És köszi hogy végig olvastátok, remélem választ is kapok :)
2012. nov. 8. 13:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!