Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresésnél mivel magyaráz...

Álláskeresésnél mivel magyarázzam azt, hogy 2 éve (érettségi óta) nem csinálok semmit?

Figyelt kérdés
El akarok kezdeni munkát keresni, de félek,hogy mi lesz ha megkérdezik,hogy mit csináltam az elmúlt 2 évben, ugyanis az önéletrajzomba konkrétan semmit nem tudok beleírni, csak annyit,hogy van egy érettségim. Tudom,hogy ez az én hibám, de mégis mit mondhatnék ha esetleg rákérdeznek?
2012. nov. 8. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
nem találtál munkát. nekem is csak érettségim van amúgy, semmi más
2012. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Nyugodtan az igazat, abból baj nem lehet.

Tehát egy élősködő kis pondró vagy, aki a szülei pénzen lebzselt 2 teljes évig.

2012. nov. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ne azt mondd, hogy nem csináltál semmi, hanem azt, hogy állást kerestél, de nem sikerült találni.
2012. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jól van 16:45, remélem elégedett vagy:)


és ha konkrétan rákérdeznek,hogy milyen munkákra jelentkeztem és,hogy hányszor hívtak be eddig interjúra?

Nem fogják furcsállni,hogy még sehova sem hívtak be?

2012. nov. 8. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy jártál egyetemre, vagy OKJ.-ra de pénz hiány miatt abba kellett hagynod.
2012. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mai világban ez nem szokatlan. Szerintem ebből semmi baj nem lehet.
2012. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Miért lenne baj ha "2évig a szülei pénzén lebzselt"?? A szülőnek az a dolga hogy támogassa a gyermekét nemcsak az ügyes vagy szarsággal..hanem pénzzel is akár, mi ezen a fura? Mond az igazat, NINCS MUNKA! :)
2012. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2012. nov. 10. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!