Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » AU pair szeretnék lenni mit...

AU pair szeretnék lenni mit kell tennem? Hol keresgéljek? 19/L vagyok 2013 júliusától az érettségi után szeretnék külföldre menni nyelvtanulás céljából mint AU PAIR valaki tud segíteni,? Tippeket adni? Hogyan vágjak bele?

Figyelt kérdés
Angolul kicsit beszélek idén fogok érettségizni Németül pedig megtudom magam értetni 3hónapig dolgoztam egy hotelben Németországban nyáron, Vannak kisebb testvéreim és mikor unokahúgom megszületett nagynénémhez költöztem és nagyon sokat foglalkoztam a pici lányal és 11éves fiu tesójával ha valaki tud segíteni,?Anglia , USA , Németország, Ausztria érdekelne főként magyar vagy félig magyar család is nagy segítség lenne.

#magyar #külföld #au pair #félig magyar család
2012. okt. 10. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Ha annyira nem vagy életrevaló, hogy ezeket megnézd a neten, hogy fogsz gyerekekre felügyelni?


Én is akartam au-pair lenni pár éve, főleg Amerikát néztem, de kellett oda jogsi meg papír, hogy értek a gyerekekhez.

2012. okt. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Folyamatosan nézem az oldalakt és kérek mindenkit csak építő jellegű hozzászólásokat írjatok mire való ez az oldal, ha nem arra hogy megosszuk egymással tapasztalatainkat?! És segítsük egymásnak!?
2012. okt. 10. 00:19
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
szia, en azthiszem tudok segiteni:) holnap radirok privibe, ok? (most epp keszulodok lefekudni)
2012. okt. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó hozzászóló! Kérlek, nekem is tudnál segíteni? (én is éppen aupairnek készülök és jó lenne egy pár infó, Ausztriába készülök) Köszönöm!
2012. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!