Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ciki a takarítás,...

Szerintetek ciki a takarítás, mint munkahely?

Figyelt kérdés
Pl iroda vagy épület takarítás, vagy házvezetőnő stb...
2012. nov. 12. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem ciki. Sőt én becsülöm a takarítókat, mert nélkülük mocsokban élne a társadalom. Éljenek a takarítók!
2012. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem nem az a munka soha nem ciki ha otthon lopnád a napot az az lenne. Különben is ma már nincs takarítónő hanem higiéniai menedzserek vannak. :)
2012. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

nyilván nem kellemes munkakör és sok lenézést kaphatsz az emberektől. a ciki lényegében szubjektív meghatározás, ergó minden ember másképp látja.


a lényeg talán az, hogy te ne tartsad cikinek, aki pedig lenéz, azt szard le.

2012. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én takarítok. Igaz Angliában, de takarítónő vagyok. Senki nem bánt, kedvesek velem, és többször megdicsérnek mint az ott dolgozó munkásokat. irodákat takarítok, de nem bánom. Szépen megfizetnek, nincs felelősség a vállamon, és kevés nyelvtudással örülhetek hogy ilyen állásom is van. Soha senki nem éreztette velem bent hogy én csak egy takarító vagyok. Én nem tartom cikisnek.
2012. nov. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem a lenézéssel van baj. Életemben nem jutott eszembe takarítót lenézni. Inkább az a gond hogy egy olyan utat választasz, amiből nincs kitörés. Itt nincs karrier, nincs jó fizetés, előre leteszed a voksod a szegénység mellett. Ráadásul még biztonság sincs, mert akármikor felvehetnek egy másik takarítót, vagy kiszervezhetik a munkát.


Akkor tartom jó megoldásnak, ha nagyon kétségbeesett vagy, vagy tanulmányok alatt mellékes, de semmiképpen ne ragadj benne. Elég szomorú élet lesz.

2012. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nagyon optimisták vagytok! Utolsó, Neked is köszi. Persze én sem innen mennék nyugdíjba, csak addig gondoltam, amíg nem vállalhatok többet. Egy lehetőség, mert kicsi gyerekeim vannak és én nem akarok 8 órába visszamenni, egy darabig. És így most nekem ez tök kényelmes lenne, egyenlőre. Aztán ha lesz egy jobb, akkor oda, de addig is. Persze nem életem végéig gondoltam.
2012. nov. 13. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem ciki egyáltalán. Semmilyen munka nem ciki szerintem.


Én többre tartok egy takarítónőt vagy egy biztonsági őrt aki legalább veszi a fáradtságot és keményen dolgozik mint mondjuk egy politikust.

Utóbbiak még egy napot nem dolgoztak életükben ezért az én szememben egy SENKIK!

2012. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma már semmi nem ciki.Minden lehetőséget meg kell ragadni és meg kell becsülni.Mert a pénz az pénz.Elég szomorú hogy ide jutott ez az ország.
2012. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!