Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az a shared service center?...

Zotya112 kérdése:

Mi az a shared service center? Mit kell ott csinálni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A shared service center az egy üzleti modell, nem egy hely, mint mondjuk egy telefonközpont. Multinacionális vállalatok sokszor működnek ilyen modellben. Bármitmlehet csinálni, amire a multinak szüksége van, a HR-től a könyvelésig.


De látom az anglisztikás kérdésednél inkább a "sz*rrá keresheted magad" című választ hatott meg leginkább. :) (Ahhoz képest, hogy műfordítással kezdted. És nem azért mert én voltam ott a második válaszoló és zokon veszem vagy ilyesmi, csak egy ilyen multinál mondjuk kezdőként nem hiszem, hogy bármilyen munkával nettó 500 felett kaphatsz, viszont a fordítók havi nettó bére meg közel másfél millió, na jó, ha kezdők, akkor csak egy. El lehet dönteni, melyik keresi magát "sz*rrá"). :) - Gondoltam csak szólok, ha már fordítással akarsz majd foglalkozni.

2012. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz h írtál, te műfordító vagy? am nem csak a pénz motívál
2012. nov. 15. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!