Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A 197 szakmai tudakozónál...

A 197 szakmai tudakozónál lévő telemarketinges munkáról szeretnék érdeklődni. Valakinek van róla valami információja?

Figyelt kérdés

Mert bementem hozzájuk, azt mondták, hogy próbanap INGYEN, aztán hogy két hétig napi 3000 forintért dolgozzak!!!

Azt gyanítom, hogyha letelt a 2 hét, akkor jöhet a következő, és leváltanak egy másik palimadárra. Meg az is furcsa, hogy tele van az ő hirdetésükkel az internet...



2012. nov. 11. 17:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek átverés?
2012. nov. 11. 17:15
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, h én vagyok naív, de mivel a 197 a Magyar Telekom szolgáltatása, nem gondolom, hogy átverés. Inkább valahogy azt derítsd ki, hogy tényleg a 197, vagy az ő nevükben átverés.
2012. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát ez az. Ők a 197 szakmai tudakozó kft., és semmi közük a Magyar Telekom-hoz. A sima 197-et emelt díjas áron lehet hívni, az benne a biznisz. A másiknál pedig szerződéseket kell kötni a cégekkel, befizetnek havi 4500 Ft-ot, és akkor ha telefonon vagy neten rákeresnek a cégre, akkor tudják direktbe ajánlani.

Amiről Te beszéltél az ez:

[link]

Amiről én:

[link]

Ez is gáz, hogy jól megtévesztik az embereket. Mindenki összetéveszti az igazi 197-el. Nekik nem is az a telefonszámuk, hanem ez: 1/369-3333. (Nem emelt díjas egyébkén.)

2012. nov. 11. 18:27
 4/12 anonim válasza:
A Tudakozónál dolgozom. A 197 Tudakozó Plusz azért emelt díjas szolgáltatás, mert plusz, kényelmi szolgáltatásokat is nyújtunk! Kapcsoljuk a telefonszámot, elküldjük sms-ben a kért adatokat, Budapest területén taxit rendelünk, országosan kaját rendelünk, tudunk szakembert küldeni (Budapesten), autómentőt küldünk, akár külföldre, bérautót szervezünk! De még ezernyi más szolgáltatásunk van, menetrendet mondunk, és amúgy bármilyen idióta kérdésre választ próbálunk keresni, még arra, is, ami nyilvánvalóan hülyeség, és jókedvű az ügyfél, tréfálkozik. :D Ezért vagyunk Tudakozó Plusz. Leánykori nevén a Különleges Tudakozó :D.
2012. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na igen, én nem itt voltam... :) Amiről/akikről én beszéltem az más.
2012. dec. 12. 12:55
 6/12 anonim válasza:

az utolsó válaszolóhoz lenne kérdésem!

milyen fizetés van tudakozónál és hogyan lehet jelentkezni? :)

2013. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 First LadyJill válasza:
100%

VIGYÁZAT !!! MINDENKI ÓVAKODJON ETTŐL A 197 szakmai tudakozótol !!!! Tegnap reggel vizsgáztam, és ma délbe elküldtek mert olyan szerzödéseket kötöttem amiket nem azonnal irtak alá.Elsö nap is aláiratják hogy átvetted az 4156 ft ot persze egy fillért se adtak , a mai nap felénél elküdtek de ugynugy aláiratták a 4156 ft ot hoyg átvettem ... de csak 1500 adtak mivel délben elküldtek ! közben megdicsértek hogy szorgalmas voltam és igyekvő, és mosolyogva elküldtek !

ennyit a 197 szakmai tudakozórol . Saját tapasztalat.

2013. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Krs1023 válasza:
egy átverés az egész semmi közük a 197 hez ha csak annyi nem ,hogy ez a cégnevük jutalékokat nem fizetik csak próba napoznak és egy nemlétező szolgáltató merthogy egy városi számot kell hívni hogy elérd a tudakozójukat ,kérdeztem akkor az önök elérhetőségét ,hogy kaphatom meg hát hívja a tudakozót ,jött a válasz ökrösmária istenkirálytól (lehet ,hogy nőtől,), aki azt mondta regionálisigazgatói stílusban kell eladni ezt a semmitmondó és semmit nem adó szolgáltatást,,,mindenkit óvnék szerződés ill állásra vonatkozóan
2013. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én holnap megyek vizsgázni, ugyanúgy az ökrös mária mondta hogy megfeleltem.. fölös bemennem?
2013. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 basedr1 válasza:

Sziasztok!


Nekem is lenne véleményem erről a cégről, de nem olyan, mint nektek. Kb. másfél hónapja dolgozom a 197 Szakmai Tudakozónál a Madarász Viktor utcában, és csak jókat tudok róla mondani. Nem tudom, amikor ti voltatok, hogy volt, de egy teljesen új cégvezetés van, ez a Mária sehol sincs már. Napi 6 órát dolgozunk, van egy fix alapbér + jutalékot adnak már az első szerződés megkötése után is. Én eddig kétszer kaptam tőlük fizetést, mind a kétszer időben megkaptam. Az első fizetés a próbaidő alatt volt, napi bejelentéssel dolgoztam náluk, és mindig megkaptam a 4.125.-, ami járt és még ezen felül kaptam százalékot is, amikor lejárt a 15 napos próbaidőm. A második fizetésem akkor volt, amikor a hó eleji fizetést is kapta mindenki. Akkor is megkaptam a fix pénzemet is meg a jutalékot is. Szóval csak jókat tudok róluk mondani, és ajánlom bárkinek, aki jelentkezik hozzájuk!

2014. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!