Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha tehetnétek, mi lenne az a...

Ha tehetnétek, mi lenne az a dolog amiből gazdagok akarnátok lenni?

Figyelt kérdés

A kérdés kissé értelmetlen de itt leírom normálisabban.

Olyan kreatív dolgokra gondolok, ami akár legális, vagy nem legális, de mégis rengeteg pénz hoz. Hogyan lehetne a semmiből pénzt csinálni? Amire lenne igény, de még kevesen foglalkoznak vele?

Ha van ötletetek, elképzelésetek, kíváncsian várom a hozzászólásokat...

(Ez egy afféle brainstorming, tehát mindenféle választ elfogadok :) )



2012. nov. 16. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Vennék egy csimpánzt, és megtanítanám kézen állva Shakespeare-t szavalni.
2012. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érettségi.


üdv: Szipus Jani az állomásról

2012. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, attól, hogy valamivel akár többen is foglalkoznak, még lehet jó üzletötlet. :) A konkurencia sosem árt. :) Nekem két saját vállalkozásom van, a harmadik pedig hozzá jön, ha elvégzem az egyetemet. Az egyikből kifejezetten hiány van, a másik kettőből sok van, de mivel arra törekszem, hogy én legyek a legjobb, sok esélyem van a befutásra. :)
2012. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A szipus Janival már lehet találkoztam már. :D

Egyébként tanult ember vagyok. Gondolom átláttátok miért tettem fel a kérdést. Egyébként érthető. Mivel eddig konkrét választ nem hallottam, a majmos téma valószínű hogy jó ötlet lenne, de én mégse merek bevállalni ilyet.

A konkurencia való igaz hogy segít jobbnak lenni, de én mégis olyanba akarok belevágni, ami olyan szinten egyedi, vagy különleges, ami az emberek nagy részét érdekli, és mégse vágott bele senki. Ez így persze hülyeség. Nincs olyan dolog amibe ember ne kezdett volna bele. Nincs olyan tárgy amit kitalálhatnék szerintem, ami hasznos lenne az ember számára, mert gyakorlatilag mindent feltaláltak.

Szavamnak nem lesz vége. Válaszokat továbbra is korlátlan mennyiségbe várok.

Minden esetre kíváncsi lenni a hozzá szoló véleményéről, hogy érdemes-e manapság vállalkozást indítani, vagy ha igen akkor milyen féle formában kategóriában, és hogy ő milyen vállalkozási tevékenységeket folytat?

2012. nov. 18. 02:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt szidalmaznátok a hozzászólásomat nyelvtanilag, előre szólok hogy részeg vagyok :D De a hozzászólás és a válasz, őszinte... :D
2012. nov. 18. 03:02
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Földművelés.

2. Tolmács.

3. Ha elvégzem a jogi egyetemet, akkor egybe kötöm a tolmácsolást a joggal.

Tanulni és merni belevágni dolgokba mindig megéri, csak vigyázni kell. Mondjuk gondolkoztam még azon, hogy buliszervezésbe is belefogok hobbi szinten, de ez még nem biztos. :)

2012. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A buliszervezésben én is gondolkodtam, viszont az a baj, hogy nem igazán tudok belefektetni hirtelen sok pénzt az ilyen dolgokba. Először kisebb dolgokkal kellene próbálkoznom.
2012. nov. 19. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!