Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új állást keresek, mert már...

Új állást keresek, mert már több mint 1 hónapja dolgozom egy cégénél, de még nem vagyok bejelenve, idén be sem fognak. Feltüntessem az önéletrajzban a mostani munkahelyem?

Figyelt kérdés
Bár azért lenne hülyeség, mert nem tudom igazolni,hogy tényleg dolgoztam ott, de az meg olyan rossz,hogy tavaly óta nem volt munkám. (suli miatt)Meg ha interjúra kerül a sor mégis mit mondjak?

2012. nov. 20. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
hohó! kérj sok pénzt a munkáltatódtól, hogy nem dobod fel a munkaügyön feketén foglalkoztatásért
2012. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén megmondanám az interjún, hogy van egy állásom, amit azért akarok otthagyni, mert eszük ágában sincs bejelenteni.
2012. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tüntesd fel. Így jó válaszod van arra a kérdésre, hogy Miért hagyta ott az előző munkahelyét (vagyis a mostanit). Persze, mondd el, hogy nem jelentenek be. Ez egyértelmű. Nálam is volt ilyen, abszolút megértették. A fekete munka necces: nincs TB-d, ha elveszted a munkád, nem számít bele a munkaviszonyba, sem a nyugdíjba.
2013. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!