Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha még nincs nyelvvizsgám...

Ha még nincs nyelvvizsgám akkor az önéletrajzban feltüntessem?

Figyelt kérdés
Még nem rendelkezek angol nyelvvizsgával, viszont saját véleményem szerint tudok közép szinten. Kérdésem az lenne, hogy ezt feltüntessem az önéletrajzomba?
2011. okt. 3. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyen nyelvtudást kérnek, nem nyelvvizsgát, úgyhogy igen, tüntesd fel.
2011. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt is közöljem, hogy nincs nyelvvizsgám?
2011. okt. 3. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Írd azt, hogy folyamatban van a megszerzése... Előbb-utóbb úgyis meg kell csinálnod, hülyeség is lenne, ha nem tennéd, hisz amit tudsz, arról kell a papír...
2011. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az írd be, hogy középszintű kommunikációképes nyelvtudás.

Ha szükség van az angolra, akkor az interjú egy része angolul fog zajlani. Általában megkérdezik : Folytathatjuk angolul ?

Ha megfelelsz, akkor az esetek nagy többségében nem érdekli a munkáltatót a nyelvvizsga papír. Az interjú végén amikor kérdezhetsz, kérdezz rá, hogy a nyelvvizsga hiánya kizáró ok-e vagy csak a nyelvtudás számít.

2011. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Középvezetőként dolgozom, nagyon sokat interjúztattam már. A nyelvtudást, és annak szintjét írd be. Vizsgát a legtöbb helyen nem kérnek, nem ez a lényeg, hanem az, hogy tudj beszélni, írni az adott nyelven (tesztelhetik, sőt tesztelik is az interjún -azaz itt nem érdemes füllenteni).

Vannak viszont olyan pozíciók, ahol külön kérik a vizsga papírt is (viszonylag kevés ilyen céggel találkoztam, inkább állami szférában, magasabb pozícióban jellemző). Ilyenkor beírhatod, hogy "nyelvvizsga folyamatban", vagy "nyelvvizsga tervezett időpontja 2011. december" (ha már tudod, hogy kb. mikor ugrasz neki).

2011. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Érdeklődtem a cégnél, és azt válaszolták, hogy magyarul folyik az állásinterjúzás. Pontosabban gyakornokként jelentkeztem. Köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 3. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Az interjú valóban magyarul van, de attól még pár percre átválthatnak angolra. Nekem az összes interjún volt néhán yperc, amikor angolul kérdezgettek - nyelvvizsgát szinte visszautasították, mondván "majd mi felmérjük, tényleg tud-e".
2011. okt. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.:)
2011. okt. 4. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!