Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún ti mennyire...

Állásinterjún ti mennyire izgultatok?

Figyelt kérdés

Behívtak állásinterjúra és nagyon izgulok már most, hogy tudnám legyőzni? Mennyire baj ha látszik rajtam h izgulok?

Pályakezdő vagyok, de mindig is izgulós voltam ilyen helyzetekben, akárcsak mint pl az 1. nap az új suliba. És ilyenkor ugye nehezebben is jutnak eszembe a dolgok :S


2012. nov. 22. 17:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
96%
Nekem azt tanácsolták "szakértők", hogy rögtön az elején valljam be, mennyire izgulok, ha úgyis látszik rajtam. Rossz pont - az én szakmámban legalábbis - nem jár érte. :)
2012. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mi a szakmád?

Nekem informatikus.

2012. nov. 22. 17:47
 3/18 anonim válasza:
92%
számviteles vagyok, szóval egy kaptafa :)
2012. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Egyébként én is így gondolom hogy csak az ilyen értékesítő, tv-s, rádiós, stb.. munkáknál fontos a magabiztos, nem izgulós, nagyon meggyőző stílus.
2012. nov. 22. 18:00
 5/18 anonim válasza:
95%

jah :)

jó szakmánk van az az igazság :)

sok magamutogató meg vessen magára :)

2012. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Azért sok munkahelyen nézik a magabiztosságot, talpraesettséget. Egyébként ott majd úgyis feloldódsz:)
2012. nov. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap voltam életem első állásinterjúján.

Majd bexartam egésznap, de az odafelé vezető úton totál elmúlt a görcs,most meg azon izgulok, hogy mikor fog csörögni a telefonom. Utána meg azon izgulhatok hogy:

1:mikor lesz már munkám?

2:mennyire fog menni, mennyire fogom bírni ha felvesznek

3:mikor bszom el :S

Örökös körforgás :D

2012. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Én az elején vagyok nagyon izgulós, és akkor nagyon gyorsan beszélek, és megakad a nyelvem, ezért bénán is beszélek..... ez nekem meg is jegyezték az utolsó interjúmon, de elmondtam, hogy ez egy nagyon furcsa élethelyzet, amit nehéz megszokni, vagy nem is lehet....

Az interjú közben én mindig megnyugszom, kell egy kis idő, és azután már teljesen normálisan beszélek, semmi idegesség, tök közvetlenül elbeszélgetek az emberekkel. Az említett interjúmon, a végén meg is kérdezték, hogy én mindig ilyen határozott vagyok. :) Amúgy én egyáltalán nem éreztem magam határozottnak, megabiztosnak, de lehet ez jött le másoknál. Szerencsére a munkát meg is kaptam és IMÁDOM! :)

2013. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Mit dolgozol, hogy imádod?:)
2013. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
közszférában dolgozom pénz és értékkezelési referensként.
2013. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!