Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún ti mennyire...

Állásinterjún ti mennyire izgultatok?

Figyelt kérdés

Behívtak állásinterjúra és nagyon izgulok már most, hogy tudnám legyőzni? Mennyire baj ha látszik rajtam h izgulok?

Pályakezdő vagyok, de mindig is izgulós voltam ilyen helyzetekben, akárcsak mint pl az 1. nap az új suliba. És ilyenkor ugye nehezebben is jutnak eszembe a dolgok :S


2012. nov. 22. 17:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Szerintem nagyon fontos, hogy szeressük a munkánkat. Nem mindegy, hogy örömmel megy az ember dolgozni, vagy utálattal...
2013. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon izgulós voltam régebben. Kb. 15 interjún voltam eddig életemben, az a tapasztalatom, hogy mindig akkor sikerült a legjobban, amikor az esélytelenek nyugalmával indultam. Mosolyogtam, viccelődtünk az interjúztatóval, szóval nyugodt hangulatban :)


A legutóbbi nem egész 2 héttel ezelőtt volt, a héten már dolgoztam :)

2013. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagy IT cégnél dolgozom, és az ottani HR-esek azt mondták, ők nem veszik negatívumnak, ha valaki láthatóan izgul, sőt akár pozitívum is lehet, mert így látszik, hogy az illetőnek tényleg fontos a munka. :)


Én is esélytelenek nyugalmával mentem, mégis felvettek, és jó helyem van. Akkor nem éreztem mindezt át, de ismerősöket elnézve, hónapok óta munka nélkül.. Nagyon megbecsülöm a munkámat.

2013. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap megyek, nem izgulok, mert leszarom, hogy megkapom-e a munkát vagy sem, mivel van...de amikor fontos volt, hogy legyen munkám, akkor nagyon izgultam, soha nem is kaptam meg egyik munkát sem...a mostani is úgy van, hogy nem láttam esélyét annak, hogy megkapom, ezért letojtam az egészet és nem izgultam, hanem önmagamat adtam (és mivel nem éppen én vagyok a világ legédibédibb személyiségével rendelkező emberke, ez nem épp a legjobb pont volt az állásinterjún ;)...ennek ellenére felvettek, azóta már volt pár összeröffenésem még a főnökömmel is, de mivel nem cukormázban árultam magamat egy büdös szót nem szólhat, hogy milyen a személyiségem, a munkámra meg nemigen van panasz...igaz, hogy ha nyalnám a megfelelő alfeleket, akkor nem 150ezerrel kevesebbet keresnék, mint amennyit hasonló tapasztalattal keresnek a szakmámban mások...
2013. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%

20-30 interjú után már nem fogsz annyira izgulni!


Én már több ezren is túl vagyok, persze mint interjúztató! :-D

2013. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én mindig izgulok, nem tudok mit tenni. Mindig meg is kérdezik, akkor persze nem szoktam tagadni. Bár az én munkámhoz sem kell, valahogy úgy érzem, hogy ez rossz pont. Ez tökre elszomorít, mert nekem több szakmai tudást kell felmutatnom, mint egy magabiztos társamnak. Vagy elfogadnom, hogy mindig egy kicsit képességeim alatt fognak alkalmazni. Most ez nem álnyafogás, komolyan így gondolom. De javítsatok ki, ha nem így van. Csak örülnék neki, ha ebben tévednék
2013. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem szabad rágörcsölni. Valahol azt olvastam, hogy az állásinterjú olyan, mint egy első randi. Ha könnyeden, lazán veszed, nagyobb valószínűséggel lesz folytatása. #12-es voltam.
2013. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom azokhoz, akik az esélytelenek nyugalmával mentek interjúzni és úgy sikerült. 4x voltam eddig interjún, abból 3x letojtam (mert vagy nem kellett a munka éppen, vagy az adozz pozíció nem érdekelt..), és arra a 3ra felvettek, a 4.dikre pedig, amit nagyon szerettem volna, arra pont nem.
2014. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!