Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt valaki aki már meggazd...

Van itt valaki aki már meggazdagodott a Nagy Kiyosaki könyvei alapján?

Figyelt kérdés
Amiben ugyebár az van, hogy vegyél ingatlant hitelre, add ki ezeket bérbe és ebből fizesd a törlesztőrészleteket. Ez persze az amerikai inglatlanpiacra van kitalálva (de már ott sem működik), kiváncsi vagyok sikerült-e valakinek megvalósítania ezt itthon.
2012. nov. 24. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

És valaki meggazdagodott már a matematika általános iskolai tankönyvből? Mert abban leírják az alapműveleteket, pl 2+2=4, de az hogy lesz forintosítva?


NEM azt írja Kiyosaki, hogy vegyél ingatlant hitelre, add ki bérbe és ezekből fizesd a törlesztőrészleteket.


(Többet között) olyat ír, hogy ez egy lehetőség, ha tudod hogy kell hitelt felvenni és olyan ingatlant venni aminek a bérleti díja több, mint a havi törlesztő. Ismétlem - HA tudod, hogy hogyan kell. Magyarországon is van olyan, aki talál megvételre érdemes ingatlant, amit értékesít drágábban vagy kiadja bérbe - és többnyire hitelből veszi.

Az Egyesült Államokban tényleg egyszerűbb a hitelezés és kiszámíthatóbb a megtérülés, talán ebben igazad van, viszont Kiyosaki könyvei nem az ingatlanról szólnak, csak a lehetőségekről és a szemléletről - kezeljük ezen a szinten.

2012. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok.


Lehet, hogy nem írtam le érthetően: a lényeg, hogy azt csináld amihez értesz.


Én havi pármillió értékben forgalmazok egy bizonyos típusú használati tárgyat amiből biztos, hogy neked is van otthon (direkt nem írom, hogy micsoda). Számomra az jó tanács, hogy vegyél havi 1.5 millióért ilyen mütyürt és add 3 millióért. Neked viszont nem lenne jó tanács (vagy nem biztos), mert nem (biztos, hogy) ismered a mütyürpiacot, nem tudod hol lehet venni, miként lehet eladni stb.



(Nem tudom mennyire tartozik a kérdéshez, de van a családomnak 2 hitelmentes lakása, amit kiadunk, tehát használjuk ezt a fajta befektetési formát is, de nem értek az ingatlanhoz annyira, hogy találjak olyan ingatlanokat, amiket hitelre megvéve, adózás után még mindig több jöjjön be a bérleti díjból, mint a törlesztő.)

2012. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Tudsz jobbat? Esetleg lottó? Kaparóskártya? Malacpersely?
2012. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

Egy valaki biztosan meggazdagodott: Nagy Kiyosaki.

Több ezernyi ember vehette meg a könyveit, ő meg jót röhög magában.

2012. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó látom fingod sincsen erről a egészről.

Kiyosaki nem receptet árul,hanem egy szemléletet ad át.

Csak ahhoz el kellene olvasni,és nem fröcsögni,Kiyosaki igenis nagyon jól csinálja inkább az ilyen pesszmistákon röhög,mert ő ott tart az átlag meg sehol,ennyi az egész.

2013. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!