Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok véleménye érdekelne,...

Azok véleménye érdekelne, akinek bejött a Zepter, Amway, stb és tényleg meggazdagodott belőle, illetve aki próbálta de nem. Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
Ismertek olyat, akinek bejött ez a "piramis munka", vagy ha nem is gazdagodott meg, de jól eléldegél belőle?
2009. ápr. 20. 15:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nekem nem jött be.De aki megmutatta nekem,ő nagyon jól él belőle.Kitartás kell hozzá,jó beszélőképesség,motiváció,és a termék olyan legyen amit te is szívesen használ(sz)nál,hogy tudd ajánlani másoknak.
2009. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ne vágj bele semmiképp!
2009. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Örülök hogy van akinek bejött,és pozitív példáról is lehet hallani.

Második válaszadótól kérdezném: miért ne vágjak bele? Megindokolnád, kérlek?

2009. ápr. 20. 16:12
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Igazából annak jó bele vágni akinek van tökéje nekem nem volt igy nem vágtam bele,az ismerösöm ajánlotta akinek havi több mint1 milla bejön de jó ismeretség kell(gazdag) aki meg tudja venni a termékeket nekem nincs igy nem is tudnám kinek eladni.

ez a hátrány szerintem.

2009. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes, aki "megmutatja", bemutatja, annak mindig bejön. Nálunk is volt egy Zepteres fazon. Régi Suzuki Swifttel jött. Modta, hogy ez csak a melós kocsija, otthon a garázsban egy sokkal jobb áll... :-)))) hiszem, ha akarom.

Én már több ilyen bemutatón is voltam (Amway, FLP, Zepter), de a konkrét kérdéseimre sosem kaptam választ, csak a jól betanított marketing szöveget.

Szerintem csak akkor vágj bele, ha van kidobni való pénzed, lehet hogy neked bejön :-)

2009. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mostmár vannak sokkal újabbak és könnyebbek. Számomra aki egy átlagember vagyok nem elérhetetlen és megoldható. Tökét nem igényel, de gyorsabban lehet vele pénzt keresni, ha van egy kicsi.
2009. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
40%

Egyszer valaki azt mondta nekem, ne munkát keress, építs hálózatot, és valóban igaza volt, mert ott van a pénz. Nyilván nem ajánlanák fel emberek tömegeinek ezt a fajta jövedelem szerzési lehetőséget, ha bármi rossz is lenne benne,egyetlen titka van annak, hogy ez Neked is működhessen: meg kell tanulni.

Olyan ez, mint a biciklizés. Ha nem tudsz biciklizni és felülsz egy kerékpárra - oldalkerekek nélkül -, akkor 99.99% valószínűséggel megjósolható, hogy rövid úton el fogsz esni. Viszont ha megtanultad, akkor az életed során sok-sok órát tudsz tekerni, sok-sok kilométert tudsz megtenni, anélkül, hogy akár csak az elesés veszélye fennállna. Miért? Mert megtanultad és tudod, hogy hogyan kell csinálni.

Az internetes marketing, az internetes hálózatépítés sem bonyolultabb, a lehetőségei, a benne rejlő perspektíva viszont elképzelhetetlenül nagyobb. Ezzel akár komoly vagyonokat tudsz keresni, anyagi függetlenséget és automatizált jövedelmeket tudsz elérni, míg a biciklizésre ez nem annyira jellemző...

Ha erre valaki még is azt mondja, hogy piramis munka, meg "bele ne kezdjél, csak az irigység beszél belőle, mert Ő vagy soha nem csinált ilyet, nem is ismeri, nem tudja mi az, hogy MLM, vagy ha csinálta, akkor nem jól, nem tanították meg rá.

2009. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%

A véleményem az,hogy ezt a kérdést rosszúl tette fel a kérdező.

Semmi köze a Zepternek ezekhez az Amway, herbalansz, FLP,és egyéb MLM rendszerhez. Itt tűnik ki a "tudatlanság" Nem értem miért kell a direkt értékesítést összekeverni a hállózat építéssel. Mit értesz meggazdagodásnak? Én azt mondom,ha van lelki békéd, szereteted, családod, érzéseid akkor annál gazdagabb nem lehetsz. Ez mind a felfogáson mulik. Mi az a pénz? Fizetőeszköz. Te vagy sokan a 8 óra munkával meggazdagszotok? Erre a kérdésre csak egy a válaszom : merj változtatni és meglátod Te is megváltozól.

2009. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
nekünk sikeres platina üzletünk van. álmodni se mertem volna jobb "munkát" ha vki azt mondja, hogy ne vágj bele, az nem fogta fel,hogy mi a lényeg.
2009. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező! Én úgy gondolom, hogy nagyon nagyon fontos, hogy a háttércég, ami mögöttünk áll, biztos lábon álljon. De emellett úgy gondolom, hogy az, amit minden ember maga ki tud hozni önmagából és saját vállalkozásából( vagy nem), azért nem egy céget kell okolni. Hisz az orvosiról is jönnek ki remegő kezű orvosok, de szuper, hiteles doktorok is. Szerintem ebben az esetben sem az egyetem a hibás. A hálózatépítés is egy szakma, amit meg kell tanulni. Sokan mást okolnak azokért a hibákért, amiket maguk elkövetnek, mert ez egyszerűbb. Sokan belebuknak, mint ahogy minden másba bele lehet, de ha valaki nem úgy csinálja, ahogy kell, miért működne? Ha tényleg komolyan veszed, eléred amit szeretnél.

( Amit viszont hozzá szeretnék tenni: a piramis munka fogalma nem illik a kérdéshez. Az ugyanis ezekben a rendszerekben nem megengedett és nem is igazán lehetséges, mert teljesen más a felépítésük és szisztémájuk! Hogyha picit jobban beleásod magad, ezt úgyis megérted=))

Remélem segítettem!

2010. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!