Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te mit tennél? Ha a munkahelye...

Te mit tennél? Ha a munkahelyemen régebben ígértek egy könnyebb munkakört,

Figyelt kérdés
és most eljött az ideje,hogy belehetne tölteni,de kitalálták,hogy magasabb végzettség kell hozzá,/ami nem igaz/és nekem nincs meg a végzettségem hozzá,így esélyem sincs.Én sajnos eléggé gyáva vagyok ahhoz,hogy rá kérdezzek,mert elsírnám magam,és azt is tudják máshová úgyse tudnék menni dolgozni.Mivel tudnám rávezetni őket,hogy mégis én kapjam az állást.
2012. nov. 24. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

"sajnos eléggé gyáva vagyok ahhoz,hogy rá kérdezzek"

Ez esetben marad a telepátia, mert néma gyereknek anyja sem érti a szavát, ahogy mondás tartja.


Ennyit kellene kibökni: Pista, régebben azt ígérted, hogy betölthetem ezt a munkakört, ha lesz üresedés. Most van, szóval mikor kezdhetek?

2012. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen,így egyszerűnek tűnik,de nem biztos,ha a helyemben lennél te is így tennél e ahogy írtad.Főleg mert két ember dönt,és ugy vettem észre,hogy rivalizálnak egymással.És nem tudom melyik szerint kéne magasabb végzettségű,talán a férfi felettesnek.
2012. nov. 24. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamelyiküket mégis meg kellene kérdezni, mi van az ígérettel, ha a magasabb végzettséggel jönnek megkérdezed, mit is kell pontosan csinálni, miért kell a végzettség, Te nem tudnád-e ellátni.

Próbálj próbaidőre átkerülni, bár ha mögöttes dolgok is vannak és azért mondják a végzettséget, úgyse raknak át.


Én is hasonló helyzetben vagyok, felvettek minimálbéres asszisztens melóra azzal, hogy majd kb. fél év múlva a diplomámnak megfelelő helyre át tudnak tenni. Eltelt 1 év, azóta várok, de hiába kérdezem csak tologatják, mondjuk elég sz@r anyagi helyzetben vannak. Pedig jó hely lenne, nem nagyon adom be máshová az önéletrajzom, hátha átvesznek... csak addig szopás, minimálbér, szakmai gyakorlatom sem lesz, tanulni meg nincs időm.

2012. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, mégis rá fogok kérdezni.De ha nem akarnak átrakni,úgysem tudok mit csinálni,akár ígérték is tavaly.
2012. nov. 25. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!