Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Észrevettétek, hogy az álláspo...

Észrevettétek, hogy az állásportálokon (Expressz / Apród.hu) mennyire megszaporodtak a kamu álláshirdetések?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem volt már olyan, hogy irodai munka meghallgatására hívtak be és házalóügynököt akartak csinálni belőlem. :D

A parasztság legfelsőbb foka.

2012. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ügynökös állások mind jól hangzó szöveggel akarnak embereket szerezni, szerintem 100 irodai munka állásból min. 50 Zepter, 20 OVB, még néhány egyéb biztosító. Na meg persze a kamu dolgozz otthon állások, ami vagy piramisjáték, vagy fizess nekünk és csináld ugyanezt.
2012. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én az expresszen látok olyan hirdetéseket, ahol külföldi munkát ajánlanak osztrák cégek nevében.


Pl:

Continental teasütemények...

Bad Leonfeld...

Domimikus Zehrer Gmbh...

Ausztriai sajtgyár...

Ausztriai evőeszközgyár...

Ausztriai csokigyár...stb.


Az osztrák cégek azonban nem ismerik azokat az emberkéket, akik hirdetik az állásokat.

Ők azt mondják, hogy kapcsolattartók, ami nem igaz!!!

2012. nov. 27. 15:48
 4/4 anonim válasza:
én már kapásból kiszúrom az ilyesmit
2013. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!