Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamu álláshirdetések az...

Kamu álláshirdetések az Expresszen és az Apród.hu-n is! Felismeritek őket?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb tartalma olyan, hogy semmit se kell tudni hozzá, semmit se kell csinálni hozzá, de álomfizetés jár érte. Aki elhiszi, az meg is érdemli, hogy naponta 3 "regisztrációs díjat" fizessen ki.
2012. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Apródon a Zepter is hirdeti magát orrbaszájba..Adminisztációs munka a 13. kerületben címszavakkal és ilyesmik. Olvass utána ha érdekel, neten találsz a zepteről elég dolgot..
2012. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem láttam még a tőlük hirdetést. De az emberek sajnos a külföldi állásokat hirdetőknek dőlnek be talán a leginkább. Ausztriába sok osztrák cég nevével hirdetnek magánszemélyek pár soros szöveggel. Szinte az összes kamu.
2012. nov. 27. 17:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de sok ártatlan embert lehúznak akár több tízezer ft-tal is. Sajnos a mai világban bedőlnek az emberek a csalóknak akkor is, ha nem teljes biztosak a dologban a jobb élet reményében.
2012. nov. 27. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer egy statiszta állásra jelentkeztem emailos/önéletrajzos dolog amit az expresszen találtam!Másnap hívtak is hogy mehetek ezen és ezen a napon!

A megbeszélt helyszínen elő kelett adni valami kitalált sztorit a többi pár jelentkezővel!

Ott egy kicsit gyanús volt a dolog amikor a szoba tele volt plakátolva olyan állítólagos több oszkáros filmekkel amiről még csak nem is hallotam de a 6-ból eggyikről se de még a főszereplők is idegenek voltak!

Miután lenyomtuk ezt a kitalált történetes baromságot kamera előtt és mindenki mehetett haza!

Másnap megint hívtak be hogy mennyek be mert azért csak...

Miután már az irodájukba fogadtak egy idősebb nő nyomott egy nagyon gyenge puhító szöveget egy kis jó pofozással meg egy kis erőltetett nevetésel!Utána elémrakott egy papírt hogy van egy 90 ezer Ft egy hónapos tanfolyamjuk amiröl kapok egy semmit érő oklevelet!

2012. nov. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Zepter kulcsszavai (innen lehet felismerni a hirdetésiket):


XIII. kerület, adminisztratív, SuperBrands, svájci központú v. telephelyű, irodai munka, értékesítés, piacvezető, kiemelkedő kereseti lehetőség, adatrögzítés


Ha kihagytam valamit, jelezzétek!

2013. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!