Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SÜRGŐS! Le maquillage hostess...

SÜRGŐS! Le maquillage hostess munka?

Figyelt kérdés
holnapra hívtak be állásinterjúra a le maquillagehoz hostess munkára. valaki tudna erről mondani vmit? kb. mire számítsak? tanácsok? egyébként a fizetés milyen? előre is nagyon szépen köszönöm!!
2012. nov. 28. 17:40
 1/4 anonim válasza:
ötletem nincs, de sok sikert! :)
2012. dec. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ez az Andrássy úton van, akkor őket vágom.

100 Ft-ot fizetnek emberenként. Le kell szólítgatni őket és elkérni a telefonszámukat.

Viszont ha nem érik el az illetőt, akkor nem fizetik ki a pénzt, és ha már szerepelt a rendszerben akkor sem.

2013. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én voltam náluk. Az van amit az előző írt, engem ki se fizettek, kajálni se lehet a8 óra alatt nem órabér van ,hanem a nevek után 100ft.
2013. jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy szar, próbanapon otthagytam az egészet. Szólitgass le embereket nyáron főleg akiknek smink kell. Jó vicc :D
2014. jún. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!