Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki dolgozik/dolgozott...

Valaki dolgozik/dolgozott webcam modellként? Pink Cats Web Modell-ről vélemények esetleg?

Figyelt kérdés

Kaptam tőlük most egy e-mailt és soha eszem ágában nem volt belevágni ilyen "munkába", de most kicsit meginogtam ilyen téren. Nagyon kéne a pénz és nagyon régóta keresek munkát, ami egyedül, egy gyerekkel nem könnyű... :S

Nem vagyok benne biztos, hogy bele szeretnék ilyenbe vágni, főleg már csak a gyerekem miatt sem.... de pont miatta meg szükségem lenne a pénzre.

Egyelőre csak érdeklődés gyanánt, de - mit kell ilyen helyeken pontosan csinálni? ( Jó, nagyját sejtem, de mégis).

Mennyit lehet vele keresni? A kérdésben említett stúdióról hallott már valaki?



2012. nov. 30. 05:11
 1/4 anonim válasza:
szia.Már régi a kérdésed de mivel én chatmodellek pályafutásának intézésével foglalkozom,így tanácsokkal tudok szolgálni.
2012. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aniita02 válasza:
100%

Sziasztok! Azért Bátorkodom hozzászólni a bejegyzésekhez,mert Én jelenleg is webkamerás modellként dolgozok. A legkülönfélébb véleményeket olvastam már,van hogy valakik minden különösebb tapasztalat nélkül írnak butaságokat...Nos,régebben minden ilyen jellegű munkától elzárkóztam..ha meghallottam,hogy "erotikus" már nem is érdekelt tovább.Aztán úgy hozta az Élet hogy annyira megszorultam,hogy elmentem egy Stúdióba egy interjúra,hogy meghallgassam őket.És soha nem fogom megbánni!!! Persze eleinte feszélyezett a tudat,hogy a testem látványáért fizetnek,de aztán amint realizálódott bennem,hogy az aki a Playboyban vagy más ilyen jellegű újságban mutatja meg magát 1 millióért,semmivel sem különb mint Én aki ezt napi kb.30 ezerért teszem meg.A meztelenség mint olyan bele tartozik a szakmába,de ezen kívül minden csak trükk és színjáték.Szerintem nagyon sokan jobban félnek ettől a munkától,mint amennyire valójában kéne. A Stúdióban ahol dolgozok,igencsak tisztességes százalékot kapnak a modellek,barátságos, normális légkör van és mindenben segítenek,hogy minél több pénzt vigyen haza az ember.

Heti 4x6órával egy átlagos külsejű lány is alsó hangon 200 ezret tud keresni,jobb adottságokkal meg dupla ennyit.Az időmet úgy osztom be ahogy Én szeretném. Nekem sem tudja a környezetem,hogy miből élek és mivel csak külföldi oldalakra regisztrálnak fel minket és a magyar IP címeket letiltják,így nem áll fönt a veszélye annak,hogy lebukjak..Szerintem manapság nem igazán van ilyen könnyű,magas pénzkereseti lehetőség,szóval nekem pozitív véleményem,tapasztalataim vannak a dologról.Ha valaki egy jelenleg is aktív modelltől szeretne tanácsot kérni vagy valamilyen kérdése van az nyugodtan írhat nekem privibe az aniita0202@ gmail.com címre,szívesen segítek!!!

2013. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 arman12 válasza:
Azt javaslom, hogy dolgozz a livejasmin, mert ez a legmagasabb percdíj a privát műsorokban
2018. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 arman12 válasza:
egy másik nagyon jó webhely, hogy a [link] címen dolgozhasson, mert a világ legjobb webes platformja és naponta több ezer látogató van, valamint olyan vásárlók, akik hajlandóak fizetni a nagy értékű privát műsorokért
2018. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!