Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban: Amerikában pincérkedni, vagy itthon dolgozni egy magasabb, elismertebb pozícióban?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

A kettő közül az itthoni elismertebb pozíciót választanám, mert szerintem kimenni akkor van értelme, ha jobb lesz, mint itthon. Visszalépni minek?

De törekedhetsz attól még arra, hogy egyszer kinn is jó pozíciód legyen majd!


(Mondom ezt úgy, hogy minden álmom Amerikában élni.)

2012. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodom már napok óta, itthon egy luxusszálloda Sales részlegén dolgozom, viszont én is nagyon vágyom Amerikába...de ott gondolom nem sokat számítana az itthon megszerzett tudás, bár fene tudja
2012. nov. 30. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Biztosan számítana, de én tartom magam ahhoz, hogy szerintem visszalépni nincs értelme, csak előre.
2012. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Flector 67 ***** válasza:
Véleményem szerint, ha van itthon egy kényelmes munkahelyed, ne add fel a pincérkedésért. Szerintem az nagyon kimerítő, fizikailag biztosan.
2012. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kimennék. Késöbb ott is lehet előrelépni, de nem mindegy persze milyen körülmények közt élsz. Én oda bármilyen melóra kimennék (nekem is ez minden álmom).
2012. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Lehet akármilyen Amerika..magasabb pozícióból visszalépni a béka segge alá nem normális választás.
2012. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!