Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy ha valaki ki megy Németor...

Hogy ha valaki ki megy Németországba dolgozni (pl. maszek festőnek) akkor mennyire lenne munkalehetősége? Mennyivel lenne jobb kint mint itthon? És mennyivel kap több pénzt?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 19:27
 1/2 anonim válasza:

Németországban 3-szor több (sőt talán több) pénzt kapnál mint itthon. Munkalehetőséged lenne, mivel festő és hasonló szakmájú embereket nagyon keresnek ! Sokkal jobb mint itthon, a környezet és a fizetés is.

Szerintem mindenképp próbáld meg.

Viszont azt tudnod kell, hogy németet kellene tudni legalább egy alapszinten.

Azt mindenképp tanuld :)

Sok sikert !

2012. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lerqui válasza:
egy próbát megér de a nyelv elég bonyolult. Én 8 évig tanultam aztán feladtam mert alig tudtam 4 mondatot folyékonyat. nem ajánlom a kitelepülést de 1-2 évre való munkavállalás sztem belefér
2012. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!