Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én vagyok az egyetlen 17 éves...

Én vagyok az egyetlen 17 éves aki nyár óra havonta jár be a diákszövetkezetbe mégse kapott eddig soha munkát?

Figyelt kérdés
Mindig ugyanaz van, azt mondják, hogy most nincs semmi, elkérik a számomat, hogy majd értesítenek, ha lesz (természetesen abból se lesz semmi). Pedig havonta minimum egyszer mindig bemegyek. Hogy találhatnék bármilyen állást?

2012. dec. 2. 14:38
 1/9 A kérdező kommentje:
*óta
2012. dec. 2. 14:41
 2/9 anonim válasza:
Lehet az a baj, hogy még nem vagy nagykorú. Rengeteg helyre 18éven felülieket várnak csak. Én 20vagyok, a hugom 18 és nekünk folyamatosan ajánlják fel az újabbnál - újabb munkákat. Miskolcon élek, te hol laksz?
2012. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ú de jó nektek! Én Budapesti vagyok.
2012. dec. 2. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Valóban rengeteg van.

Én még kapom a régi diákszövetkezeti maileket és vidékre is többet hírdetnek de igaz hogy Budapesten rengeteg van!

Vidéken csak a nagyobb városok körül van pár.

Ha kisváros akkor meg haverság, ismerősök amit lehet ajánlani...

2012. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Pedig Pesten még több munka van. Lehet az a baj, hogy még csak 17vagy. Nem tudom melyik szövetkezethez jársz, mi ide:

[link]

Szerintem próbáld meg, nagyon korrektek.

Első voltam.

2012. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, holnap az lesz az első, hogy beiratkozok!!
2012. dec. 2. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a Rébusznál vagy, ne nagyon várj semmit :)
2012. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ott vagyok :D De ismerem őket, barátnőm ott van. :/
2012. dec. 3. 16:57
 9/9 anonim válasza:
Első!A mind-diák helyileg hol van Miskolcon?A Batóházban??Mert én két címet is találtam.Másik,én májustól szeretnék dolgozni,ha most bejelentkezek,nem fognak addig "elfelejteni"?Tescoba szeretnék elsősorban menni,titeket oda is hívtak?Előre is köszi!(:
2013. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!