Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Döntenem kell, de nem bizonyta...

Döntenem kell, de nem bizonytalan vagyok, miként döntsek?

Figyelt kérdés

Egy vidéki városban élek, ahol visszamehetnék egy régebbi munkakörbe dolgozni. Ehhez nagyon sokat kellene felönt fejjel tanulnom, és félek, hogy nem vagyok képes megtanulni az új ismereteket, ami elég tetemes szakmai anyag, és abból levizsgázni.

A másik munkához, Budapestre kell költöznöm albérletbe, de most is abban élek. Ez egy konyhai munka, de jól fizet, és nagy tanulás sem kell hozzá.

Hogyan döntsem el, hogy melyiket válasszam?


Elvált vagyok, egyedül, albérletben, csak egy hónap múlva megszűnik a munkahelyem. Igazából egyik munka kör sem a szívem csücske, de most ez van mint lehetőség.


2009. aug. 18. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tanulósat válaszd. Lehet hogy azok az ismeretek később is jól jönnek majd. Manapság mindenre fel kell készülni. Felnőtt fejjel is lehet tanulni (én is ezt teszem) és jót is tesz egy kis agytorna. Ráadásul most tudsz időt szakítani a tanulásra, ha később újra lesz családod sokkal-sokkal nehezebb lenne. Bátorság és sok sikert!
2009. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem íróhoz..Szerintem is inkább az első munkahely még ha tanulni kell akkor is...Hosszabb távon az éri meg jobban..
2009. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha Bp-re költözöl albérletbe és konyhai munkára, attól még Bp-en is tudnál tanulni munka mellett!


Viszont Bp-en hosszú távon több a munkalehetőség, több lehetőséged van a tanulásra is (több iskola van), mint egy vidéki városban.


Egy vidéki városban van 2-3 munkalehetőség, a Munkáltatód nagyon jól tudják, hogy a Dolgozók nem válogathatnak, vissza is élnek ezzel rendesen.

Ha megszűnik ott az a munkahelyed, hova mész tovább?

2009. aug. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt válszd amelyik jól fizet
2009. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!