Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Micimackó bébiszitter-és...

Micimackó bébiszitter-és idősgondozó szolgálat? Bébiszitter-képző tanfolyam?

Figyelt kérdés

Valaki ismeri ezt a szervezetet?

Csinált valaki ilyen tanfolyamot rajtuk keresztül?

Vélemény, tapasztalat?

Esetleg valamilyen máshol elvégzett babysitter-tanfolyam és közvetítő irodáról valakinek tapasztalat? Milyen, mennyire éri meg és utána mennyit segítenek elhelyezkedni???


2012. dec. 6. 18:22
 1/3 anonim válasza:
Én hasonló helyen csináltam, azt mondom, hogy jó volt, de ha szeretnél babysitterkedni akkor van rá sok hely pl. Empátia vagy www.bebiszitter.info utóbbi helyen ha jól emlékszem ingyen küldik az infót. De ara jók ezek az oktató helyek, hogy pontosan tudod, hogyan kell egy picivel bánni, én aupairnél voltam ők rendesen be tanítottak. Jó tanácsokat adnak és vannak jó szülők is itt ha nemcsak itthon akarsz dolgozni akkor abban is segítenek.
2012. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mondjuk nekem abban nem igazán kell segíteni, hogy hogyan kell egy picivel bánni, mert 4 gyermekem van.

Itt a papír miatt gondoltam, hogy érdemes, mert azt veszem észre, hogy rengetegen csak okleveles bébiszittert akarnak. És ha van papírom, plusz saját tapasztalatom, akkor a kettő úgy azért jobban hangzik.

2012. dec. 7. 15:48
 3/3 A kérdező kommentje:
És Neked segítettek elhelyezkedni családnál? Itt a Micimackónál fél évig ingyenesen látnak el a címekkel.
2012. dec. 7. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!