Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen papírok kellenek...

Milyen papírok kellenek ahhoz, hogy Németországban dolgozhassak? (2 hónap)

Figyelt kérdés

Bébiszitterkedni szeretnék odakinn. Kell ehhez valamilyen különleges papír, vagy esetleg egy sima személyi is megtesz?

Előre is köszönöm!



2012. jún. 19. 07:50
 1/3 anonim válasza:
Hey hat a nyelvet azt vagnod kene legalabb 70 80% ba :) szerintem ams nem kell hozza :) gyerekek megertesen kivul :D udv Münchenböl 23 F :D
2012. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy beszélni nagyon jól tudok. De tényleg. Simán elmondom, hogy a Balatonban van egy házra amilyen nagyon szép... De aki meg akarja érteni az megérti, és általában el szoktam beszélgetni bárkivel. De egy 4 éves gyerek szókészletétől nagyon félek... :o Te mennyi idő alatt jöttél bele?
2012. jún. 20. 22:38
 3/3 anonim válasza:
Hat en 1 honap alatt meg szoktam a nemetet vannak mindeg new kifejezesek amit tanulok megertek feleg ha bayorul el kezdenek itt viccelodni akkor csak nezek mind a moziba :D de megy csiszolom a kiejteseket stb :) szovalaki akarja belejon siman :)
2012. jún. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!